VUL rezidento, dietologo Edvino Grišin paskaita „Sveika mityba – mitų laužymas“. Ši paskaita yra viena iš projekto „Sveika gyvensena – pilnaverčiam rytojui“ veiklų. Projekto tikslas – skatinti vyresniojo amžiaus žmonių sveiką gyvenseną, organizuojant pasivaikščiojimus, mankštas, sveiko maisto gamybos pamokas bei paskaitas. Tai Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektas.
Siekdama puoselėti dalyvaujamosios demokratijos, pilietiškumo ir žmogaus teisių tradicijas, viešoji įstaiga Demokratinės politikos institutas kartu su Vokietijos Federacinės Respublikos ambasada Vilniuje pradeda atvirų diskusijų ir susitikimų ciklą po Lietuvą.
Kviečiame į knygos apie Palaimintąjį Teofilių Matulionį pristatymą. "SUSIPAŽINKIME - ESU TEOFILIUS" Knygą pristatys autorius mons. dr. Algirdas Jurevičius
Parodą pristatys EUGENIJA PURIENĖ, gimusi 1943 m. Šlapelių kaime, Joniškio rajone, karo metais, valstiečių šeimoje. Vaikystėje labai mėgusi piešti, yra perpiešusi pieštuku visą, tuo metu į rankas pakliuvusią knygą apie pasaulio gyvūnus. Tačiau šį kartą pristatys siuvinėtą parodą pavadinimu „TAPYBA ADATA IR SIŪLU“.
Nuo rugsėjo 19 dienos. Kiekvieną antradienį, 19 val. Elektrėnų savivaldybės viešojoje bibliotekoje.
Užsiėmimus ves sertifikuota fraktalų piešimo metodo mokytoja, pirmosios lietuviškos knygos apie fraktalus „Nusipiešk gyvenimą, kokio nori“ autorė - Brigita Paulauskienė. Ši terapija - nuostabus ir atpalaiduojantis būdas absoliučiai kiekvienam tiesiog pažvelgti į savo vidų, geriau pažinti save, savo sugebėjimus, lavinti intuiciją, skatinti vidinį kūrybingumą bei atskleisti savyje polinkius ir talentus, apie kuriuos galbūt nei nenumanėte. Projektą iš dalies finansuoja Elektrėnų savivaldybė
Nuo rugsėjo 19 dienos. Kiekvieną antradienį, 19 val. Elektrėnų savivaldybės viešojoje bibliotekoje.
„Mes nežudėme“ – tai knyga ne apie nusikaltėlius, dalyvavusius bendrapiliečių žydų naikinime, o apie jų artimuosius ir šeimos narius. Knygoje susipažinsite su vaikais, anūkais, giminėmis tų, kurie žudė, konvojavo pasmerktuosius žudynių vietų link, plėšė. Deja, tarp nusikaltėlių buvo jų tėvai, dėdės, seneliai. Pašnekovai dalijasi savo skausmu, gėda ir neretai – meile savo tėvams, apie kurių nusikaltimus dažnu atveju net nežinojo. Pasak A. Vinokuro, lietuviai nėra žydšaudžių tauta, o vaikai nekalti dėl tėvų nusikaltimų – dėl jų negali būti kaltinami iš principo. Šioje knygoje nerasite kaltinimų, priekaištų, nes autorius kalasi su žmonėmis, kurie yra patys savo tėvų-nusikaltėlių aukos. Knyga skirta tiltui tiesti tarp žydų ir lietuvių tautų, tarp savaip iškankintų sielų. Leidinyje taip pat pateikiami 426 žudikų ar kitaip dalyvavusių genocido nusikaltimuose sąrašai, kuriuose yra ir 60 reabilituotų asmenų, arba dereabilituotų banditų, apsimetusių pokario partizanais. Knygą išleido Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos centras. Leidinį įsigyti galite šios įstaigos krautuvėlėje arba visuose „Vagos“ knygynuose.
2020 © Elektrėnų savivaldybės viešoji biblioteka, Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Draugystės g. 2, LT-26110 Elektrėnai, tel.: +370 648 80 788, el.p.: info@esvb.lt, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188207697.