UA-132470613-1

NACIONALINĖ VIKTORINA

Elektrėnų savivaldybės viešoji biblioteka

 
2020 m. kovo 7 d. net 40-yje Lietuvos ir užsienio miestų, tarp jų ir Elektrėnų, vyks išskirtinis žinių apie Lietuvą pasitikrinimo konkursas – Nacionalinė viktorina.

 Šis renginys bus tarsi didelis individualus protmūšis, kurio metu dalyviai atsakinės į 240 klausimų, suskirstytų į 8 temas, tokias kaip kultūra, istorija, sportas, visuomenė ir taip toliau. Visi viktorinos klausimai bus susiję su Lietuva bei lietuviais.

 Klausimai bus vienodi ir viktorina prasidės tuo pačiu metu visoje Lietuvoje, atsakymus į juos reikės pateikti raštu, užrašant juos ant viktorinos vedėjo išdalintų klausimynų. Elektrėnuose viktorina vyks Elektrėnų sav. viešojoje bibliotekoje (Draugystės g. 2), jos pradžia – 13 val.

 

 Viktoriną sudarys du kėliniai, vieno trukmė – 60 minučių, per jį dalyviai turės atsakyti į 120 klausimų. Tarp kėlinių bus trumpa pertrauka, per kurią žaidėjai galės atsipūsti. Bendra renginio trukmė, įskaitant ir atsakymų taisymą – apie tris su puse valandos.

 Viktoriną trečius metus iš eilės organizuoja naujienų portalas 15min. Šiemet viktorina skirta paminėti Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui, kurį minėsime 2020 m. kovo 11 d.

 Dalyvavimas viktorinoje – nemokamas. Viskas, ką reikia padaryti, norint dalyvauti – tai užsiregistruoti. Tą galima padaryti portale 15min esančiame Nacionalinei viktorinai skirtame polapyje, kurį rasite paspaudę šią nuorodą: https://www.15min.lt/nacionaline-viktorina.

 Užsiregistravę kovo 7 d. prieš prasidedant viktorinai atvykite į Elektrėnų sav. viešąją biblioteką (Draugystė g.2). Su savimi tereikia turėti rašymo priemonę.

 Organizatoriai maloniai kviečia Elektrėnų gyventojus aktyviai dalyvauti viktorinoje, pasitikrinti žinias ir sužinoti daug naujo apie Lietuvą!

„Prisijungusi Lietuva“
Vilnijos vartai
Interaktyvi biblioteka
E. klasikos paieška
Epilietis
Atraskite 54,165,855 meno darbų, istorinių įrankių, knygų, video ir garso įrašų iš visos Europos.
Skirkite 2% GPM bibliotekai naujoms knygoms įsigyti