UA-132470613-1

Knygos „Uždaryk duris iš kitos pusės“ pristatymas

Elektrėnų savivaldybės viešoji biblioteka

Uždaryk duris iš kitos pusės. Kaip nebegirdėti toksiškų žmonių ir gyventi savo gyvenimą?

Susitikimo metu galėsite įsigyti ir knygą „Uždaryk duris iš kitos pusės“
❗ Registracija norintiems dalyvauti vyksta čia: https://forms.gle/eMko6GHmKgxBWStw9
Knygos pristatymas vyks gruodžio 5 d. 17.30 val. Elektrėnų savivaldybės viešojoje bibliotekoje.
Renginys nemokamas.

Skirkite porą valandų ir ateikite į Elektrėnų sav. viešąją biblioteką ir prisilieskite prie jautrios, bet mūsų visuomenei labai svarbios knygos bei temos – toksiški santykiai ir emocinis/psichologinis smurtas.Mūsų kraštietė Daiva Babilevičienė yra pirmoji lietuvių autorė, parašiusi knygoje tai, kas vyksta už uždarų durų, ir, deja, labai dažnai priimama kaip socialinė norma.

„Visi taip gyvena“ – dažnai išgirstame namie, kai bandome kovoti už savo vertę, prašome nebežeminti, nekeikti, nemanipuliuoti.

„Nesikišk ne į savo reikalus“ – nuaidi frazė, kai bandome sustabdyti netinkamą elgesį, kurį pastebime savo aplinkoje.

Šis susitikimas bus naudingas visiems – kenčiantiems nuo toksiškų santykių, emocinio ir psichologinio smurto, patiriantiems mobingą (sisteminis pasikartojantis žeminimas, pasijuokimas darbe), niekaip negalintiems pastovėti už save. Taip pat tiems, kurie dirba švietimo, socialinės rūpybos srityse, ir visiems kitiems, kurie nori praplėsti požiūrį ir tapti pastabesniais ir atidesniais visuomenės gyventojais.

Nes tik garsiai kalbėdami apie tai, kas taip gąsdina, o gal net gėdina, galime ieškoti ir rasti sprendimus, kaip vystyti nesmurtinį, o pagarbų bendravimą ir tarpusavio santykius.

Daiva Babilevičienė, „Uždaryk duris iš kitos pusės“ knygos autorė, sertifikuota koučingo specialistė, kognityvinės terapijos praktikė, seminarų bei stovyklų organizatorė, afirmacijų rinkinio moterims kūrėja, www.bukikvepta.lt įkūrėja.

Pati yra mama, žmona, dukra, draugė. Augusi destruktyvioje šeimoje, taip pat patyrusi emocinį smurtą bei toksiškumą jau būdama suaugusi, Daiva dalijasi pačiais geriausiais patarimais, kurie padėjo jai pamilti ir gerbti save bei pajusti savo vertę. Jos pirmoji knyga – tai įrankis visiems atsimerkti ir pripažinti kur esame.

Skirkite 1.2% GPM bibliotekai naujoms knygoms įsigyti
„Prisijungusi Lietuva“
Vilnijos vartai
Interaktyvi biblioteka
E. klasikos paieška
Epilietis
Atraskite 54,165,855 meno darbų, istorinių įrankių, knygų, video ir garso įrašų iš visos Europos.