UA-132470613-1

Saugesnio interneto savaitė Elektrėnų bibliotekoje

Saugesnio interneto savaitė Elektrėnų bibliotekoje

Vasario 5 d. vyksianti tradicinė, jau 16-oji Saugesnio interneto diena bus minima daugiau nei 120 šalių. Jos tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį, ypač vaikų ir jaunuolių, naudojimąsi internetu bei skaitmeninėmis technologijomis.

Šiemetinės dienos šūkis „Kurkime geresnį internetą kartu!”

Lietuvoje įvairios šviečiamosios saugesnio interneto veiklos vyks visą savaitę, vasario 4-9 dienomis. Jos metu kviečiame ir į mūsų bibliotekoje vyksiančius renginius – juose laukiame ir pradinukų, ir vyresnių klasių moksleivių, ir suaugusiųjų.

Elektrėnų savivaldybės viešoji biblioteka, kaip ir kasmet prisijungia prie Saugesnio interneto savaitės ir organizuoja šiuos renginius:

Vasario 5 d. 15 val. pačius mažiausius pakviesime žaisti žaidimą „Sugalvok“. Žaidimas „Sugalvok“ privers pasukti galvą ir prisiminti kuo daugiau žodžių internetui apibūdinti. Norinčių žaisti lauksime Vaikų ir jaunimo literatūros skyriuje.

Vasario 6 d. 10 val. kviečiame suaugusiuosius Saugaus interneto savaitės lankytojus susipažinti su „Išmaniu ir saugiu „Gmail“ e. pašto naudojimu“.  Užsiėmimas vyks Jaunimo saviraiškos erdvėje.

Vasario 7 d. 17 val. saugesnio interneto savaitės metu vyks jaunuoliams skirta diskusija su šalies „blogeriais“ ir „influenceriais“ – ją stebėsime internetu Jaunimo saviraiškos erdvėje.

Daugiau informacijos apie Saugesnio interneto savaitės renginius klauskite mūsų bibliotekoje, ieškokite interneto svetainėse www.draugiskasinternetas.lt bei www.prisijungusi.lt

Šiemet Saugesnio interneto savaitė yra viena iš praėjusiais metais startavusio projekto „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ veiklų.

 

Apie projektą „Prisijungusi Lietuva“ (pilnas pavadinimas „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“)

Projektu siekiama skatinti Lietuvos gyventojus įgyti reikalingų įgūdžių efektyviai, įvairiapusiškai, saugiai ir atsakingai naudotis internetu, į šias veiklas aktyviai įtraukiant vietos bendruomenes. Projektą įgyvendina Informacinės visuomenės plėtros komitetas kartu su partneriais: asociacija „Langas į ateitį“, Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba, Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka, Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija.

 

Skirkite 1.2% GPM bibliotekai naujoms knygoms įsigyti
„Prisijungusi Lietuva“
Vilnijos vartai
Interaktyvi biblioteka
E. klasikos paieška
Epilietis
Atraskite 54,165,855 meno darbų, istorinių įrankių, knygų, video ir garso įrašų iš visos Europos.