Marinos Cavazza ir Eglės Kačkutės paroda „(Dirbančios) motinos portretas“

Marinos Cavazza ir Eglės Kačkutės paroda „(Dirbančios) motinos portretas“
Pristatome Marinos Cavazza ir Eglės Kačkutės parodą „(Dirbančios) motinos portretas“ apie išsilavinusių motinų migrančių gyvenimo ir profesinius pasirinkimus bei galimybes.
Paroda kviečia pažvelgti į susiliečiančių migracijos, karjeros ir motinystės ir/arba tėvystės problemų lauką. Parodą sudaro 27 nuotraukos, profesionalių ekspatriančių motinų ir tėvų portretai iš kasdienio jų gyvenimo ir trumpi interviu su nuotraukų herojais. Juose aptariamos problemos, su kuriomis susiduria dėl darbo migruojančių profesionalų šeimos, moterys ir vyrai, ir jų sprendimų būdai.
Marina Cavazza – Ženevoje gyvenanti ir kurianti italų fotografė, kurianti individualius ir nevyriausybinių organizacijų užsakytus projektus socialinių, lyčių santykių, integracijos ir motinystės temomis. www.marinacavazza.com
VU Prancūzų filologijos katedros docentė dr. Eglė Kačkutė tyrinėja migracijos ir motinystės procesus literatūroje ir gyvenime. Nuo 2006 iki 2016 ji gyveno Ženevoje, kur ir užsimezgė jos ir Marinos kūrybinė pažintis.
Paroda veikia bibliotekos renginių salėje 1 aukšte. Su ja susipažinti galėsite iki šio mėnesio pabaigos. Laukiame!
Knygų startas
BIBLIOTEKA VISIEMS
Skirkite 1.2% GPM bibliotekai naujoms knygoms įsigyti
„Prisijungusi Lietuva“
Vilnijos vartai
Interaktyvi biblioteka
E. klasikos paieška
Epilietis
Atraskite 54,165,855 meno darbų, istorinių įrankių, knygų, video ir garso įrašų iš visos Europos.
Skaitmeninio raštingumo mokymai