Kviečiame į skaitmeninio raštingumo mokymus bibliotekoje

Kviečiame į skaitmeninio raštingumo mokymus bibliotekoje

Ateikite, išmokite ir naudokitės internetu bei skaitmeninėmis technologijomis kasdien!
Elektrėnų savivaldybes viešoji biblioteka ir projekto „Prisijungusi Lietuva“ organizatoriai kviečia gyventojus įgyti ar pagerinti skaitmeninius įgūdžius ir dalyvauti nemokamuose skaitmeninio raštingumo mokymuose pradedantiems ir pažengusiems.


REGISTRACIJA - į nemokamus skaitmeninio raštingumo mokymusPRADEDANČIŲJŲ MOKYMO PROGRAMA

Skaitmeninio raštingumo „Skaitmeninės technologijos TAU: ateik, sužinok, išmok“. Mokymų trukmė 18 val. Šiuose mokymuose mokysitės:

 • naudotis kompiuteriu, išmaniuoju telefonu ar planšete;
 • rengti tekstinius dokumentus;
 • saugiai naršyti internete bei rasti aktualios informacijos;
 • naudotis elektroninėmis valdžios, verslo ir laisvalaikio paslaugomis;
 • dalintis informacija bei bendrauti internetu su artimaisiais ir draugais (e. paštas, pokalbių programos, socialinis tinklas).

PAŽENGUSIŲJŲ MOKYMO PROGRAMA
Jei turite pagrindinius darbo su skaitmeniniais įrenginiais įgūdžius, kviečiame mokytis šiose programose (kiekvienos programos trukmė – 6 val.):

 • Bendradarbiavimas TAU. Bendrauk ir dalykis turiniu internete: efektyvus laiko planavimas ir bendravimas. Sužinosite kaip saugiai ir atsakingai bendrauti ir bendradarbiauti e. paštu. Susipažinsite su galimybe e. dokumentus laikyti virtualiose duomenų saugyklose bei bendrinimu. Išmoksite naudotis e. kalendoriais.
 • Bendradarbiavimas TAU. Bendrauk ir dalykis turiniu internete: skaitmeninių nuotraukų apdorojimas ir saugus dalijimasis. Ši programa skirta susipažinti su skaitmeninių nuotraukų redagavimo, koliažo ir animacijų kūrimo galimybėmis. Mokymų metu sužinosite kaip saugiai ir atsakingai skelbti ir dalintis nuotraukomis ir vaizdo įrašais internete.
 • bendruomenės TAU: būk aktyvus, unikalus ir verslus. Šioje programoje susipažinsite interneto svetainių kūrimo bei e. visuomenės pagrindais, įgysite saugaus naršymo internete žinių bei įgūdžių.
 • bendruomenės TAU: atsakingas turinio skelbimas internete ir saugus naršymas. Čia mokysitės rengti tekstinius dokumentus internete, susipažinsite su debesų kompiuterija.
 • Karjeros galimybės TAU: inovatyvus savęs pristatymas
BIBLIOTEKA VISIEMS
Skirkite 1.2% GPM bibliotekai naujoms knygoms įsigyti
„Prisijungusi Lietuva“
Vilnijos vartai
Interaktyvi biblioteka
E. klasikos paieška
Epilietis
Atraskite 54,165,855 meno darbų, istorinių įrankių, knygų, video ir garso įrašų iš visos Europos.