Knygos LAIMĖS TRUPINIAI pristatymas: su autoriumi Antanu Šilkūnu ir muzikantu Justinu Stanislovaičiu

Knygos LAIMĖS TRUPINIAI pristatymas: su autoriumi Antanu Šilkūnu ir muzikantu Justinu Stanislovaičiu
Džiugiai kviečiame į knygos "Laimės trupiniai" pristatymą kartu su autoriumi Antanu Šilkūnu ir bardu Justinu Stanislovaičiu.
Antanas Šilkūnas ir Justinas Stanislovaitis - kolegos, draugai, bendražygiai. Pristatymo metu Antanas dalinsis įžvalgomis, įdomiais faktais ir istorijomis. Justinas Stanislovaitis atliks dainuojamosios poezijos kūrinius.
Antanas Šilkūnas - radijo laidų vedėjas, žurnalistas, dirbantis šioje srityje jau virš 2 milijardų metų. Žmonės kalba, kad jis gali sustabdyti laiką. Materializuotis ir desimaterializuoti. Taip pat atvežė į Lietuvą šeštadienius.
Justinas Stanislovaitis – dainininkas, aktorius, dainų tekstų ir muzikos autorius, grupės „Justin 3“ siela ir įkūrėjas. Televizinių projektų „Mes vieno kraujo“ ir „Eurovizija“ finalininkas. Tarptautiniame kompozitorių konkurse „JZ Microphones“ komisijos pirmininkas James O’Brien (U2, Rea Garvey vadybininkas) grupei „Justin 3“ skyrė Grand Prix apdovanojimą. Justino dainos skamba ne tik Lietuvos, bet ir daugybės pasaulio radijo stočių eteriuose „BBC Radio One“, „Capital Fm“, „Heart Fm“, „Kiss FM“ ir kt. Atradęs dainuojamąją poeziją, netrukus pristatys ir savo jau antrajį, studijinį, albumą "3 Valanda Nakties".
Kur: Elektrėnų bibliotekos renginių salė
Kada: 2021 spalio 13 d. 17:00 val.
SVARBU: Įėjimas į renginį tik SU Galimybių pasu. 
BIBLIOTEKA VISIEMS
Skirkite 1.2% GPM bibliotekai naujoms knygoms įsigyti
Skaitmeninio raštingumo mokymai
„Prisijungusi Lietuva“
Vilnijos vartai
Interaktyvi biblioteka
E. klasikos paieška
Epilietis
Atraskite 54,165,855 meno darbų, istorinių įrankių, knygų, video ir garso įrašų iš visos Europos.