UA-132470613-1

ŽINAU, KAS TU ESI

Alice Feeney

ŽINAU, KAS TU ESI

Ji turi paslapčių. Tai - jos vaikystė. Tačiau ar tai šiandien lėmė jos vyro dingimą? „Žinau, kas tu esi“ – britų rašytojos Alice Feeney psichologinis trileris.

Aktorė Eimė Sinkler visą gyvenimą praleido scenoje. Ji gera aktorė. Ir ne tik teatre, bet ir gyvenime. Niekas jos iš tiesų dorai nepažįsta, nes ji uždara ir nemėgsta pasakoti apie savo asmeninį gyvenimą. Visi ją yra „kažkur matę“, tačiau niekas neatsimena, kur. Išskyrus vieną asmenį – jis Eimę pažįsta puikiai. Jis palieka jai lapelius su užrašu "Aš žinau, kas tu esi". Ir pasirašo. Vardu, kuri Eimė visą gyvenimą stengėsi pamiršti. Jis žino, ką ji padarė ir ką slepia.

Vieną vakarą grįžusi namo Eimė supranta, kad jos vyras dingo. Ji nežino ko imtis ir ką daryti – juolab, kad policija ima ją įtarti. Taip, Eimė turi ką slėpti, tačiau… ar ji galėjo nuskriausti savo mylimąjį? Jai mėginant nuslėpti praeities paslaptis, šios ima persekioti ją ir kelti daug didesnį pavojų, nei ji galėjo įsivaizduoti.

Kuo giliau Eimė kapstosi vyro dingimo istorijoje, tuo skaitojas daugiau sužino apie jos praeitį, vaikystę ir santuoką. Eimė bando išsaugoti sveiką protą ir savo karjerą, o klausimų skaitytojams, policijai ir ir jai pačiai vis daugėja...

Psichologinis trileris „Žinau, kas tu esi“ kviečia skaitytojus į klaidžią istoriją. Tai romanas, kuriam nestinga įtampos, o pabaigoje laukia tikrai šokiruojanti atomazga.

Penkiolika metų BBC reportere, redaktore bei meno ir pramogų prodiusere dirbusi knygos autorė Alice Feeney džiaugėsi savo darbu, tačiau slapta visuomet svajojo tapti rašytoja. Savo debiutinį romaną „Kartais aš meluoju“ ji tobulino net dešimtmetį, kol galiausiai sulaukė išsvajoto leidyklos skambučio. Romanas netrukus tapo „The New York Times“ bestseleriu, buvo išverstas į 20 kalbų ir įkvėpė televizijos mini serialą.

„Prisijungusi Lietuva“
Vilnijos vartai
Interaktyvi biblioteka
E. klasikos paieška
Epilietis
Atraskite 54,165,855 meno darbų, istorinių įrankių, knygų, video ir garso įrašų iš visos Europos.
Skirkite 2% GPM bibliotekai naujoms knygoms įsigyti