UA-132470613-1

VAFLINĖS ŠIRDELĖS

Maria Parr

VAFLINĖS ŠIRDELĖS

„Vaflinės širdelės“ – tai kelionė į vaikystės pasaulį mažame miestelyje prie įlankos, kur dienas leidžia du geriausi draugai Trilė ir Lena

Debiutinis norvegų rašytojos Maria Parr kūrinys „Vaflinės širdelės“ patiks visiems Pepės Ilgakojinės gerbėjams. Tai pasakojimas, kuris būna ir linksmas, ir kelia jaudulį, tačiau visada akcentuoja ištikimybę ir meilę. Rašytoja nevengia kalbėti tiek apie draugystės teikiamą džiaugsmą, tiek apie iškylančius sunkumus ir slegiančias netekties akimirkas. 

Devynmečiai kaimynai - berniukas Trilė ir jo klasės draugė Lena – geriausi draugai, kuriuos nuolat įtraukia keisčiausių nuotykių sūkurys. Nedideliame miestelyje prie įlankos visas laikas priklauso tik jiems – jų mintyse nuolat sukasi netikėčiausios pokštų idėjos. Jie stato savo Nojaus Arką, linksmai mini vasaros pradžios šventę ir ieško Lenai naujo tėčio. O kur dar gatvės muzikantų pasirodymas, laipiojimas tarp jųdviejų namų nutiesta virve ir kiti patys keisčiausi nutrūktgalviški sumanymai. Jei įvykiai pakrypsta netikėta linkme, vaikai žino: greta esantys senelis ir tetulė-bobulė viską sutvarkys ir gyvenimas stos į įprastas vėžes. 

Tačiau tai ne tik pasakojimas apie pašėlusius nuotykius ir linksmas išdaigas. Ne tik apie juos.. Tai istorija apie tikrą draugystę ir šeimą, skaudžius išsiskyrimus ir negrįžtamus praradimus, apie gebėjimą užjausti, rūpintis ir mylėti. Apie visa tai pasakojama paprastai, nuoširdžiai ir atvirai. Čia telpa viskas: vaikystės grožis ir juokas, artimo gerumas ir meilė, ilgesys ir sielvartas. 

„Prisijungusi Lietuva“
Vilnijos vartai
Interaktyvi biblioteka
E. klasikos paieška
Epilietis
Atraskite 54,165,855 meno darbų, istorinių įrankių, knygų, video ir garso įrašų iš visos Europos.
Skirkite 2% GPM bibliotekai naujoms knygoms įsigyti