UA-132470613-1

ŠUNIUKAS IŠ PRIEGLAUDOS

Holly Webb

ŠUNIUKAS IŠ PRIEGLAUDOS

Anglų vaikų rašytojos Holly Webb knyga „Šuniukas iš prieglaudos“ – tai dar viena užburianti istorija apie vaikų ir gyvūnų draugystę. 

Per mokyklos bendruomenės savaitę Keitlin aplanko vietinę gyvūnų prieglaudą. Ji iš pirmo žvilgsnio pamilsta Tedį, nuostabų šuniuką, kuris tampa jos projektinio darbo žvaigžde ir sulaukia didelio klasės draugų susižavėjimo. 
Tačiau, kai vienas berniukas iš Keitlinos klasės, išklausęs jos pristatymą, nusprendžia, kad norėtų pasiimti Tedį iš prieglaudos, Keitlina supranta, kaip ji pati norėtų auginti Tedį… Kai paaiškėja, kad Džeimso šeima negalės pasiimti šuniuko, Keitlina negali nuslėpti džiaugsmo. 
Mergaitė taip susižavėjusi Tedžiu ir užsisvajojusi apie jo auginimą, kad nelabai kreipia dėmesį net į šeimos pastangas ją pradžiuginti. Keitlinos nejaudina specialiai jai suorganizuota gimtadienio išvyka, kol netikėtai ji atsiduria prieglaudoje...

„Šuniukas iš prieglaudos“ – tai jaukus, šiltas ir jaudinantis pasakojimas apie begalinę meilę gyvūnui, apie troškimą būti šalia ir padėti be šeimininko likusiam šuniukui. Čia atsiskleidžia ir vaikiškas naivumas, ir atlapaširdiškas, neįveikiamas troškimas mylėti. 

„Prisijungusi Lietuva“
Vilnijos vartai
Interaktyvi biblioteka
E. klasikos paieška
Epilietis
Atraskite 54,165,855 meno darbų, istorinių įrankių, knygų, video ir garso įrašų iš visos Europos.
Skirkite 2% GPM bibliotekai naujoms knygoms įsigyti