UA-132470613-1

ŠIO GYVENIMO LAIMĖ

Pranciškus

ŠIO GYVENIMO LAIMĖ

Popiežiaus Pranciškaus knygoje „Šio gyvenimo laimė“ slypi paprasta, bet labai svarbi žinutė – laimė gali ir turi būti jausmas, patiriamas „čia ir dabar“, šiame gyvenime.
Knyga „Šio gyvenimo laimė“ – tai pamokslų, kalbų, maldų rinkinys, kuriame atsiskleidžia visa Popiežiaus Pranciškaus išmintis.

Kiekvienos dienos vertinimas popiežiui yra dvasinis įsipareigojimas, o džiaugsmas – dieviškumo požymis, todėl džiaugsmo kūrimas aplink yra būtina tikėjimo dalis. Kiekviena homilija ir kalba knygoje „Šio gyvenimo laimė“ yra tarsi esminė pamoka, kaip rasti laimę ir meilę šiame chaotiškame pasaulyje. Knygoje popiežius kalba šiltai ir įtikinamai, priimtinai tiek tikintiesiems, tiek ir netikintiems.

Laimės paslaptis, pasak popiežiaus Pranciškaus, – tapti laisvais ir išlaisvintais žmonėmis. Tik laisvėje įmanomas visavertis gyvenimas, galintis virsti šviesa santykiuose su kitais.

„Šioje laimės paieškoje dalyvauja visų laikų ir amžių žmonės. Kiekvieno vyro ir kiekvienos moters širdyje Dievas įdiegė nenumaldomą laimės ir pilnatvės troškimą. Ar pastebėjote, kad jūsų širdys nerimsta nuolat ieškodamos gėrio, galinčio patenkinti begalybės troškulį?“

„Šio gyvenimo laimė“ aptaria ir tokias temas kaip moterų teisės, kalba apie tai, kaip sportas gali išryškinti geriausias mūsų savybes ir paaiškina, kodėl turime kovoti su diskriminacija. Popiežius dalijasi asmeninėmis istorijomis ir linksmais nutikimais iš savo gyvenimo, guodžia ir suteikia viltį. Pamatinės Pranciškaus popiežiavimo idėjos – gailestingumas, parama marginalizuojamoms žmonių grupėms ir diplomatija yra ir knygos „Šio gyvenimo laimė“ idėjos.

„Prisijungusi Lietuva“
Vilnijos vartai
Interaktyvi biblioteka
E. klasikos paieška
Epilietis
Atraskite 54,165,855 meno darbų, istorinių įrankių, knygų, video ir garso įrašų iš visos Europos.
Skirkite 2% GPM bibliotekai naujoms knygoms įsigyti