UA-132470613-1

SAFYRŲ PREKEIVIO PASLAPTIS

Dinah Jefferies

SAFYRŲ PREKEIVIO PASLAPTIS

Egzotiška, jautri ir paslaptinga istorija apie meilę ir išdavystę – „Safyrų prekeivio paslaptis“ – tai lietuvių jau pamėgtos anglų rašytojos Dinos Jefferies knyga. Kai beveik tobulas gyvenimas sugriūva, kažkas turi išsiaiškinti priežastis, tik ar įmanoma ištverti išdavystės skausmą?

„Safyrų prekeivio paslaptis“ nukels į 1935 metus Ceilone. Luiza Riv gyvena tobulą gyvenimą. Jos tėvas sėkmingai prekiauja brangakmeniais, o jos vyras Eliotas – žavingas puikus verslininkas. Iš šalies Luiza ir Eliotas atrodo kaip pora, kuriai nieko netrūksta. Tačiau yra kai kas, ko jie trokšta, bet negali sulaukti – kūdikio. 

Luizą sekina patiriami persileidimai, o Eliotas ima po truputį nuo jos tolti. Jis vis daugiau laiko praleidžia netoliese, prie Indijos vandenyno plytinčioje cinamono plantacijoje. Tačiau viską aukštyn kojomis apverčia staigi Elioto mirtis. Luiza sužino, kad vyras žuvo avarijoje. Ji vienintelė ryžtasi išsiaiškinti, kas iš tiesų nutiko jos vyrui ir keliauja ten, kur jis paskutiniu metu praleisdavo daugiausiai laiko. 

Apsilankymas cinamono plantacijoje atneša Luizai dar daugiau netikėtumų. Ji pajunta keistą potraukį plantacijos savininkui Leo – tvirtam ir darbų laukuose užgrūdintam vyrui su spalvinga praeitimi. Nuostabi gamta, aštrus cinamono kvapas ir užplūdę jausmai pakeri Luizą. Tačiau ne viskas čia yra taip, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Kai išaiškės skaudi išdavystė, Luizai nebus į ką atsiremti, o viena ji to tikrai nepakels...

„Prisijungusi Lietuva“
Vilnijos vartai
Interaktyvi biblioteka
E. klasikos paieška
Epilietis
Atraskite 54,165,855 meno darbų, istorinių įrankių, knygų, video ir garso įrašų iš visos Europos.
Skirkite 2% GPM bibliotekai naujoms knygoms įsigyti