UA-132470613-1

PRISIEKIU JOS GYVYBE

Sarah Pinborough

PRISIEKIU JOS GYVYBE

Trilerio „Ydingas ratas“ autorės Saros Pinborough knyga „Prisiekiu jos gyvybe“ – tai stingdantis psichologinis trileris apie atsidavusią vienišą mamą Lizą, jos nenustygstančią dukterį paauglę Eivą ir jų draugus – apie paslaptis, kurias jie visi slepia, ir praeitį, nuo kurios niekaip negali pabėgti. 

Liza turi savų tamsių paslapčių iš praeities, kurios ima kilti į dienos šviesą. Tačiau paslapčių turi ne tik ji. Kas iš tiesų gyvena melo pasaulyje? „Prisiekiu jos gyvybe“ – įtampos ir stebinančių siužeto vingių kupinas romanas. 

Liza gyvena ramų gyvenimą. Ji vieniša mama, kuriai netrukus sueis 40, ji vertina savo privatumą ir viską aukoja, kad tinkamai užaugintų savo šešiolikmetę dukrą Eivą. Liza atsargi su vyrais ir nekalba apie praeitį, nepasakoja Eivai apie jos tėvą. Lizos geriausia draugė ir kolegė Merilin norėtų, kad Liza labiau atsivertų ir galbūt net nueitų į kokį pasimatymą, pavyzdžiui, su nauju seksualiu klientu, kuris akivaizdžiai ja domisi. Tačiau galbūt Merilin nėra pats tinkamiausias žmogus dalinti santykių patarimus...
Eivą vis labiau vargina perdėtai globėjiška mama. Ji nori gyventi kaip normali paauglė – siausti su draugais, vaikščioti į baseiną, ruoštis egzaminams ir turėti vaikiną. Jos mama tikrai pasiustų sužinojusi, kad Eiva jau turi kai ką, kas priverčia ją jaustis ypatinga ir geidžiama.

Liza ilgai gyveno žvilgčiodama per petį, bet paskutiniu metu jai itin neramu. Kai tik ji leido sau šiek tiek atsipalaiduoti, mažos detalės iš praeities pamažu pradėjo griauti jos smulkmeniškai suplanuotą gyvenimą. Vienintelis būdas apsaugoti dukrą ir save – stoti akis į akį su savo baimėmis. Tačiau vien drąsos čia neužteks. Lizai reikės pagalbos iš vienintelio žmogaus, kuriuo gali pasitikėti – Merilin. Ši pažada padaryti viską, kad padėtų. 

Tačiau kadaise pažadą yra davusi ir Liza. Ir tuomet ji to pažado neištesėjo. Išdavystė nebuvo pamiršta ir už ją nebuvo atleista. Dabar kai kas nori priversti Lizą už tai sumokėti. 

„Prisijungusi Lietuva“
Vilnijos vartai
Interaktyvi biblioteka
E. klasikos paieška
Epilietis
Atraskite 54,165,855 meno darbų, istorinių įrankių, knygų, video ir garso įrašų iš visos Europos.
Skirkite 2% GPM bibliotekai naujoms knygoms įsigyti