UA-132470613-1

PREZIDENTAS

Andrius Tapinas

PREZIDENTAS

 

Vieno populiariausių Lietuvos žurnalistų Andriaus Tapino knyga „Prezidentas: rinkimai tai kova, prezidento rinkimai – kova be taisyklių“ – tai politinis trileris, pasakojantis apie prezidento rinkimų kovą, kurioje net patys sąžiningiausi žaidžia nešvariai.

2019 metai. Dešimt metų Lietuvai vadovavo prezidentas Ričardas Daubaras, tačiau jau netrukus vyks prezidento rinkimai ir jo era baigsis.
Dėl prezidento posto kovoja jaunas ir itin populiarus politikas Rokas Oginskis ir radikalas Kazimieras Liaudis. Rokas Oginskis yra vedęs įtakingos Lietuvoje Tėvynės ateities partijos lyderio dukterį. Ar tai jam padės laimėti rinkimus? O gal taps papildomu trukdžiu ir suteiks progą ultrakairiųjų judėjimo lyderiui užimti Daukanto aikštę?

Lietuva su nekantrumu ir susidomėjimu laukia dviejų labai skirtingų kandidatų kovos. Tačiau prezidento rinkimai įdomūs ir Rusijai. Šios šalies Strateginės analizės institutas imasi plano, kaip į prezidento postą pasodinti Kremliui pavaldų ir paklusnų kandidatą. Rusijos agentai nesikuklina, veikia įžūliai ir drąsiai. Prezidento rinkimai tampa jau ne tik politinių intrigų, bet ir neištikimybės, apgavysčių ir žmogžudysčių tinklu. 

Kas atlaikys nešvariausią istorijoje rinkiminę kampaniją ir pasieks svarbiausią tikslą – prezidento postą? Knygoje „Prezidentas: rinkimai tai kova, prezidento rinkimai – kova be taisyklių“ atsiskleidžia visas rinkimų purvas ir politinės kovos užkulisiai. 

„Prisijungusi Lietuva“
Vilnijos vartai
Interaktyvi biblioteka
E. klasikos paieška
Epilietis
Atraskite 54,165,855 meno darbų, istorinių įrankių, knygų, video ir garso įrašų iš visos Europos.
Skirkite 2% GPM bibliotekai naujoms knygoms įsigyti