Nepaklusti taisyklėms

Samantha Young

Nepaklusti taisyklėms

Samantha Young (g. 1986) – šiuolaikinės meilės literatūros fenomenas. Vos pradėjusi rašyti, moteris pateko į „New York Times“, „USA Today“ ir kitų leidinių bestselerius. Tai jau antroji lietuviškai išleista autorės knyga, tęsianti pirmojoje („Pavojingi žaidimai“, 2018) pristatytų herojų meilės istorijas.
Knygą „Nepaklusti taisyklėms“ vadina Škotijos atsaku „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“. Įsitikinkite tuo patys!

Džoanos likimas susiklostė taip, kad jauna moteris atsako už visą savo šeimą, o ypač už jaunėlį brolį. Be tėvo, su alkoholike motina augančiam vaikinui reikia paramos, tad Džo visus sprendimus įprato priimti atsižvelgdama į tai, kas geriausia jos broliui. Taip, net ir romantiškas pažintis ji užmezga pagal išskaičiavimą, kad būtų naudinga... Pilve skraidantys drugeliai ir akyse šokantys velniukai – labai retai pasitaikantis šalutinis efektas.
O aplink netrūksta „sėkmės istorijų“ – štai geriausia Džo draugė Džoselina suviliojo seksualų turtuolį Breideną Karmaiklą. Vadinasi - tai įmanoma. Bėda ta, kad kol kas Džo sąskaitoje tik begalė nesėkmingų santykių su įvairiais savimylomis. Džo šiek tiek pavydi Džoselinai, tačiau galbūt neseniai sutiktas penkiolika metų vyresnis milijonierius Malkolmas irgi taps visų jos problemų sprendimu. Žinoma, jeigu tik ji visko nesugadins…

Ši nuoroda į elektroninį knygų katalogą padės jums užsisakyti ar rezervuoti norimą knygą internetu.

http://katalogas.elektrenai.mvb.lt/simpleSearch.do…

Dailininkas Zigmantas Butautis

BIBLIOTEKA VISIEMS
Skirkite 1.2% GPM bibliotekai naujoms knygoms įsigyti
„Prisijungusi Lietuva“
Vilnijos vartai
Interaktyvi biblioteka
E. klasikos paieška
Epilietis
Atraskite 54,165,855 meno darbų, istorinių įrankių, knygų, video ir garso įrašų iš visos Europos.