Mergina rūke

Donato Carrisi

Mergina rūke

Kraują stingdantis italų rašytojo Donato Carrisi trileris „Mergina rūke“ pasakoja paslaptingą kalnų slėnio mažo miestelio tragediją. Kas slypi po iš pirmo žvilgsnio paprasta byla? Ar pavyks detektyvui Fogeliui sugauti siaubūną?
Detektyvas Fogelis padarys viską, kad atskleistų paslaptingą Anos Lu dingimą. Kai mažą ir ramų miestelį užplūsta žiniasklaida, Fogelis yra įsitikinęs, kad įtariamasis pasirodys. Tai - išskirtinis detektyvo darbo metodas. Jis nesigilina į DNR ar įkalčius, kuriuos randa kriminalinių tyrimų komanda. Jis pritraukia žiniasklaidos dėmesį, manipuliuoja žurnalistais ir užsitikrina vietą pirmuosiuose puslapiuose. Taip jis pritraukia lėšų tyrimui ir sukuria istoriją, kurią visi ilgai prisimena.
Donato Carrisi (g. 1973) studijavo teisės mokslus, specializavosi kriminologijos ir etologijos srityse, nuo 1999 m. dirba scenaristu, taip pat yra aštuonių romanų autorius. „Mergina rūke" laikomas pačiu paslaptingiausiu, genialiausiu ir labiausiai sukrečiančiu trileriu. 2018 m. pagal šią knygą pastatytas filmas tuo pačiu pavadinimu, kurį kuriant D. Carrisi debiutavo kaip režisierius.

Ši nuoroda į elektroninį knygų katalogą padės jums užsisakyti ar rezervuoti norimą knygą internetu:

http://katalogas.elektrenai.mvb.lt/simpleSearch.do…

Dailininkė Milena Grigaitienė

Viršelyje panaudota Shutterstock nuotrauka

BIBLIOTEKA VISIEMS
Skirkite 1.2% GPM bibliotekai naujoms knygoms įsigyti
„Prisijungusi Lietuva“
Vilnijos vartai
Interaktyvi biblioteka
E. klasikos paieška
Epilietis
Atraskite 54,165,855 meno darbų, istorinių įrankių, knygų, video ir garso įrašų iš visos Europos.