UA-132470613-1

KŪRĖJO KELIAS

Julia Cameron

KŪRĖJO KELIAS

Tarptautinis bestseleris „Kūrėjo kelias: praktinės kūrybingumo pamokos“ aktualus ir naudingas jau ne vieną dešimtmetį. Pirmą kartą 1992 JAV išleista knyga yra įtraukta į geriausių saviugdos knygų 100-uką. Ji įkvėpė milijonus žmonių įveikti ribotą mąstymą, nepagrįstas baimes ir užgniaužtą kūrybingumą.

Ar kada nors troškote piešti, tapyti, rašyti, kurti muziką? Knyga „Kūrėjo kelias: praktinės kūrybingumo pamokos“ padės atrakinti savo prisnūdusį kūrybingumą ir svajones paversti realybe. Autorė tikina, kad kūrybinė išraiška yra natūrali gyvenimo kryptis. Ji siūlo išsamią 12 savaičių programą, padėsiančią atkurti jūsų kūrybingumą, išlaisvinti jį nuo daugybės blokų – riboto mąstymo, baimių, trukdymo sau, pavydo, kaltės, priklausomybių ir kitų trukdžių. Knygoje „Kūrėjo kelias: praktinės kūrybingumo pamokos“ rasite patarimų, kaip tuos trukdžius pakeisti kūrybingumu ir produktyvumu. 

J. Cameron savo knygoje išsklaido daugeliui tokį būdingą frazės „Aš nepakankamai talentingas“ poveikį. Toks mąstymas stabdo begalę žmonių, o jį paleidus išsiskleidžia vidinis kūrėjas. Knygoje žingsnis po žingsnio mokoma požiūrio, kuris padės rasti savo kūrybos kelią, įveikti kliūtis, neleidžiančias rasti savo išraiškos formų, panaudoti iki tol neatrastus savo talentus, suprasti, kad niekada nėra per vėlu išpildyti savo svajones. 

Knyga „Kūrėjo kelias: praktinės kūrybingumo pamokos“ demistifikuoja kūrybinį procesą, paversdama jį kasdienio gyvenimo dalimi. Čia nėra vietos saviplakai, abejonėms ir nerimui dėl laiko, pinigų ar palaikymo, siekiant savo svajonės. Knyga, padėjusi begalei žmonių atrasti savo paslėptus talentus, tikrai gali padėti ir jums. 

„Prisijungusi Lietuva“
Vilnijos vartai
Interaktyvi biblioteka
E. klasikos paieška
Epilietis
Atraskite 54,165,855 meno darbų, istorinių įrankių, knygų, video ir garso įrašų iš visos Europos.
Skirkite 2% GPM bibliotekai naujoms knygoms įsigyti