Klajūnai

Kati Hiekkapelto

Klajūnai

„Klajūnai“ – nauja suomių detektyvų autorės Kati Hiekkapelto knyga ir trečioji serijos apie detektyvę Aną Feketę dalis.

Kaip niekuo neišsiskiriantis nusikaltimas Balkanuose susijęs su Anos šeimos istorija? Ir kodėl žudikas vis dar laisvėje, o už grotų ilgus metus sėdi nekaltas žmogus?

Praeities kamuojama Ana Faketė grįžta į savo gimtąjį miestą Serbijos pasienyje. Šventės metu kažkas pavagia jos rankinę. Jau kitą dieną vagis randamas negyvas. Policijos abejingumas ir nenoras imtis tyrimo Aną nustebina ir suerzina. Anai neteks mėgautis atostogomis, nes ji pasiryžta pati imtis tirti žmogžudystę.

Kuo labiau Ana gilinsis į tai, kas vyksta miestelyje, tuo daugiau klausimų jai iškils – kaip upės pakrantėje rastas žmogus susijęs su jos tėvo mirtimi? Kodėl buvęs policininkas Kovakas ir žvejys Nagis atkalbinėja ją nuo tyrimo? Kodėl jos motina nenori kalbėti apie praeitį? Kiekvienas iš jų turi savo paslapčių ir motyvų, todėl Anai bus ypač sunku atskirti, kuo ji gali pasitikėti, o kas žaidžia melo žaidimą.

Anos atskleistos žinios galbūt sužeis jai širdį ir sukels mirtiną pavojų – tačiau ji pasiryžusi nepalikti neatskleistų paslapčių. Kita vertus, galbūt nedideliame miestelyje kai ką tiesiog būtina nutylėti…

 „Klajūnai“ – tai trečioji serijos knyga apie Aną Feketę – jauną Jugoslavijos vengrę, dirbančią Suomijos policijoje – ir jos kriminalinių nusikaltimų tyrimus (pirmoji – „Kolibris“ („Sofoklis“, 2018), antroji –„Bejėgiai“ („Sofoklis“, 2019). Kūrinys įtrauktas į prestižinių „Petrona“ apdovanojimų, skiriamų geriausiems Skandinavijos detektyvams, trumpąjį sąrašą.

Ši nuoroda į elektroninį  katalogą padės jums užsisakyti ar rezervuoti norimą knygą internetu:

http://katalogas.elektrenai.mvb.lt/simpleSearch.do?pageSize=1&order=true&BI001=C218C1LIBIS-000000161544

Dailininkė Milena Grigaitienė

Viršelyje panaudota Shutterstock nuotrauka

BIBLIOTEKA VISIEMS
Skirkite 1.2% GPM bibliotekai naujoms knygoms įsigyti
„Prisijungusi Lietuva“
Vilnijos vartai
Interaktyvi biblioteka
E. klasikos paieška
Epilietis
Atraskite 54,165,855 meno darbų, istorinių įrankių, knygų, video ir garso įrašų iš visos Europos.