KIAULYSTĖS DĖSNIS KIAULĖMS NEGALIOJA

Clémentine Beauvais

KIAULYSTĖS DĖSNIS KIAULĖMS NEGALIOJA

„Kiaulystės dėsnis kiaulėms negalioja“ – paaugliams skirta knyga apie tris negražiausiomis išrinktas mokyklos merginas ir jų smagią nuotykių kupiną kelionę į Paryžių.
Mirėja, Astrida ir Hakima išrenkamos gražiausiomis "kiaulaičių" konkurse – Mirėja, jau du kartus „nugalėjusi“ šiame konkurse, nustemba tik dėl to, kad šiemet ji yra trečia. Tačiau trise lengviau – konkurso nugalėtojos susivienija ir nusprendžia leistis į kelionę dviračiais į Paryžių. Nejau dabar visą laiką verkšlensi dėl kažkokio „kiaulaitės“ titulo – juk gyvenimas tęsiasi!
Kelyje merginos supras, kad išvaizda – tik labai maža žmogaus savasties dalis, o pasaulyje pilna įdomių, smagių ir svarbeių dalykų. Keliaudamos Mirėja, Astrida ir Hakima pačios mokysis pakantumo, sutik begalę įdomių žmonių, patirs smagių nuotykių, o iš kelionės grįš pasitikėdamos savimi, ir galvodamos ne apie baimes ar kompleksus, bet apie ateities planus.
Mirėja - tipiškas paauglės įsikūnijimas, nuo pokalbių su mama iki užsispyrimo nuvykti į Paryžių. Knygos dialogai tikroviški ir puikiai atspindi paauglių kalbėseną. „Kiaulystės dėsnis kiaulėms negalioja“ – tai knyga viso pasaulio paaugliams, nes knygoje jie vaizduojami kaip išmintingi, drąsūs ir turintys puikų humoro jausmą. Be to, už kvailų juokelių, juokingų nesusipratimų ir beprasmiškų nuotykių slypi pamokanti istorija apie tai, kaip įveikti patyčias, įgyti pasitikėjimo ir pasiekti savo – net kai visas pasaulis tavimi netiki.

BIBLIOTEKA VISIEMS
Skirkite 1.2% GPM bibliotekai naujoms knygoms įsigyti
Skaitmeninio raštingumo mokymai
„Prisijungusi Lietuva“
Vilnijos vartai
Interaktyvi biblioteka
E. klasikos paieška
Epilietis
Atraskite 54,165,855 meno darbų, istorinių įrankių, knygų, video ir garso įrašų iš visos Europos.