UA-132470613-1

GYVENIMAS BE PABAIGOS

Frédéric Beigbeder

GYVENIMAS BE PABAIGOS

Per metus Žemėje miršta 59 milijonai žmonių, per dieną – virš pusantro šimto tūkstančių ir beveik du žmonės kiekvieną sekundę. Žemės paviršius yra vienas didelis aukuras, ant kurio nuolat kraunama auka dievams. Tačiau į visiems savaime suprantamą mirties klausimą žinomas Prancūzijos rašytojas ir visuomenės veikėjas Frédéric Beigbeder knygoje „Gyvenimas be pabaigos“ žvelgia kitaip: ar žmogus būtinai turi mirti? 

Prisimenate bestselerį „Meilė trunka trejus metus“? Dabar jo autorius, naktinių klubų pažiba, reklamos ir televizijos žvaigždė ieško atsakymų į fundamentalius gyvenimo ir mirties klausimus. Tiesiogine prasme.

Iš barų liūto ir lovelaso virtęs ramiu šeimos vyru, pavyzdingu sutuoktiniu ir mylinčiu tėvu, Frédéric Beigbeder nusprendė, kad duos dviems savo dukroms viską, ko šios užsigeis. Kadangi pažadėjo jauniausiai dešimties metų dukrai, jog gyvens amžinai ir niekada nemirs, dabar jis priverstas atsakyti už savo žodžius ir ištesėti pažadą. Kita vertus, ieškoti nemirtingumo paslapties jį kursto ir asmeninis interesas. Perkopus penkias dešimtis, apie mirtį ima galvoti kiekvienas, dažnas su tam tikra baime. Kaip nebijoti ir nesukti dėl jos galvos? Atsakymas – žinoti, jog niekada nemirsi. 

Knygoje „Gyvenimas be pabaigos“ Frédéric Beigbeder praveria talentingiausių biologų ir genetikų laboratorijų duris, lankosi progresyviausiose medicinos klinikose, analizuoja naujausius mokslo atradimus. Ir viskas tam, kad rastų išganingąjį atsakymą į klausimą apie nemirtingumą.

Jūs tikriausiai taip pat naktinį klubą iškeitėte į salę su treniruokliais ir svarmenimis. Šiek tiek atidžiau stebite savo mitybą, laikotės dienos režimo, miegate bent po septynias valandas. Iš tokio gyvenimo būdo įžūliai ir kandžiai šaiposi Frédéric Beigbeder, bet tuo pat metu pripažįsta pats tą darantis. „Gyvenimas be pabaigos“ – visos kartos kolektyvinė biografija. Kartos, bailiai drebančios išgirdus mirties vardą, ir nuolat ieškančios recepto kaip gyventi amžinai. Net jei kartais ši knyga atrodo kaip mokslinė fantastika - tai tikri pokalbiai ir faktai.

„Prisijungusi Lietuva“
Vilnijos vartai
Interaktyvi biblioteka
E. klasikos paieška
Epilietis
Atraskite 54,165,855 meno darbų, istorinių įrankių, knygų, video ir garso įrašų iš visos Europos.
Skirkite 2% GPM bibliotekai naujoms knygoms įsigyti