UA-132470613-1

ETANAS, KURIUO BUVAU

Ali Standish

ETANAS, KURIUO BUVAU

Debiutinis amerikiečių rašytojos Ali Standish romanas vaikams ir paaugliams „Etanas, kuriuo buvau“ – tai istorija apie meilę ir praradimą, stebuklus ir nuotykius, o labiausiai – apie viltį. 
Anksčiau.
Etanas visada daug juokdavosi. Iš visko. Jis buvo visada pasiryžęs nuotykiams ar dar vienam beisbolo žaidimui su savo vyresniuoju broliu, o ypač, išdaigoms su geriausiu draugu Keisiu. 
Tai buvo anksčiau. Prieš tai, kai skaudi nelaimė iš Etano atėmė Keisį. Prieš tai, kai Etano šeima išsikėlė iš Bostono į mažą miestelį Palm Knotą, Džordžijoje. 
Dabar.
Etanas nežino, ar sugebės pamiršti įvykį, išplėšusį iš jo viską. Tačiau nors Palm Knotas ir mažas, jame pakankamai vietos galimybėms ir antriems šansams. Jame taip pat gyvena Kerolė – stipraus charakterio mergaitė. Ji būtent tokia draugė, kokios Etanui reikia. Etanas ima tikėti, kad galbūt jis ir vėl galės būti toks, koks buvo anksčiau. Tačiau jis labai klysta manydamas, kad yra vienintelis, kuris turi paslapčių. Kerolė jų turi ne ką mažiau, o tai, ką ji slepia gali kelti pavojų jų abiejų gyvybei...
Įtemptas ir jautrus Ali Standish romanas „Etanas, kuriuo buvau“ – tai įtraukiantis pasakojimas apie draugystę, atleidimą ir tikėjimą, kad vaikystė gali būti šviesi. 

„Prisijungusi Lietuva“
Vilnijos vartai
Interaktyvi biblioteka
E. klasikos paieška
Epilietis
Atraskite 54,165,855 meno darbų, istorinių įrankių, knygų, video ir garso įrašų iš visos Europos.
Skirkite 2% GPM bibliotekai naujoms knygoms įsigyti