ERŠKĖČIŲ PAUKŠČIAI

Colleen McCullough

   ERŠKĖČIŲ PAUKŠČIAI

Vienos žymiausių australų rašytojos Colleen McCollough romanas „Erškėčių paukščiai“ – daugiasluoksnis pasakojimas apie XX a. Australijos istoriją, vienos šeimos dramą ir dviejų jaunų širdžių uždraustą meilę.
Tai – epochos kūrinys, kuriame pasakojama ne tikžmonių, bet ir šalies istorija. Tai epas apie tris vienos šeimos kartas ir jų likimą, kurį nulems uždrausta Megės ir katalikų kunigo Ralfo de Brikasaro meilė. Dar vaikystėje užgimę mergaitės jausmai lyg įdagas lydės ją visą gyvenimą, nuo jų neapsaugos nei Katalikų bažnyčia, nei santuoka.
Kai Ralfas paliks Australiją ir sieks karjeros Vatikane, Megė liks Drohedos ūkyje, vietoje, su kuria ji susijusi širdimi ir kūnu. Nepaisant įsimylėjėlius skiriančio atstumo, jų neišskirs nei tūkstančiai kilometrų, nei aplinkinių perspėjimai. Tai – XX a. Australijos Romeo ir Džiuljetos istorija.
Už Australijos saulę karštesnė aistra ir lyg kraštą merkiančios vasariškos liūtys tyra meilė. „Erškėčių paukščiai“ - nepranokstama istorija apie meilės didybę.
Australijos nacionaline vertybe paskelbta rašytoja Coleen McCullough paliko per 20 romanų bei detektyvų, tačiau pirmiausia Colleen McCullough vardas siejamas su romanu „Erškėčių paukščiai“. Tai antrasis jos romanas. Nuo jo pasirodymo 1977 m. pasaulyje parduota per 33 mln. egzempliorių. 1983 m. pagal šį romaną buvo sukurtas to paties pavadinimo serialas. Vos pasirodęs, jis tapo antru pagal žiūrimumą JAV televizijos istorijoje. 1983-1984 m. rodytas serialas gavo net po keletą „Emmy“ ir „Auksinių gaublių“ apdovanojimų.

BIBLIOTEKA VISIEMS
Skirkite 1.2% GPM bibliotekai naujoms knygoms įsigyti
„Prisijungusi Lietuva“
Vilnijos vartai
Interaktyvi biblioteka
E. klasikos paieška
Epilietis
Atraskite 54,165,855 meno darbų, istorinių įrankių, knygų, video ir garso įrašų iš visos Europos.