UA-132470613-1

DOVIS PRIEŠ DOVĮ

Vytautas Key

DOVIS PRIEŠ DOVĮ

Leidėjo, fotografo ir keliautojo Vytauto Key pirmoji knyga paaugliams „Dovis pieš Dovį“ įtaigiai ir jautriai atskleidžia turbūt gana nelengvą kiekvieno žmogaus gyvenimo etapą – paauglystę. 

Doviui 18 metų. Jo gyvenime tai apsisprendimų ir svarbiausių pasirinkimų laikas. Liko vos keli mėnesiai iki egzaminų ir jis nelabai žino, ką darys toliau. Dovis planavo studijuoti užsienyje drauge su savo mergina Aušra. Tačiau planas žlugo. Ar bent jau reikšminga jo dalis – Dovis nebeturi merginos. 

Dovio santykiai su tėvais, kaip ir galima tikėtis, taip pat ne džiuginantys. Jo žodžiais tariant, namuose gyventi pasidarė tiesiog nebepakenčiama. Su tėvu Dovis paprasčiausiai nesikalba, o mama nuolat užsiėmusi. Su ja vaikinas norėtu pasikalbėti, tačiau tam ji tiesiog neturi laiko... Mažasis brolis apskritai sutvertas tik nervams gadinti, apie jį net kalbėti neverta. Tiesa, yra žmogus, kuris Dovį tikrai suprastų, tačiau tas žmogus jau keletą mėnesių neatsako į jo žinutes.

Taigi Dovis viską apsvarsto ir išeina iš namų. Įprastai, kad niekam nesukeltų jokių įtarimų. Tačiau to, kas nutiko, nesitikėjo net ir jis. Dabar jam reikia pagalbos. Nes gyvenimas verda ten kitur, o jis tegali viską stebėti. 

„Dovis prieš Dovį“ – tai netikėtas ir įtraukiantis pasakojimas apie paauglio gyvenimą, ir išgyvenimą. Autentiška jaunimo žargonu pagardinta kalba ir patrauklios šiuolaikiškos iliustracijos padeda išgirsti Dovio balsą visai šalia savęs ir kur kas geriau jį suprasti. 

„Prisijungusi Lietuva“
Vilnijos vartai
Interaktyvi biblioteka
E. klasikos paieška
Epilietis
Atraskite 54,165,855 meno darbų, istorinių įrankių, knygų, video ir garso įrašų iš visos Europos.
Skirkite 2% GPM bibliotekai naujoms knygoms įsigyti