UA-72164723-1

DIENA, KAI IŠMOKAU GYVENTI

Laurent Gounelle

DIENA, KAI IŠMOKAU GYVENTI

Šiandienos žmonės skuba, o per skubėjimą nebemoka vertinti svarbiausių dalykų. Aklai ir mechaniškai atlieka neteikiančius malonumo kasdienius darbus. Iki kol ateina „Diena, kai išmokau gyventi“ – ir viskas apsiverčia aukštyn kojomis.

Tridešimt šešerių Džonatanas – toks, kaip visi. Šiuolaikinis žmogus, kurio gyvenimo tempą diktuoja XXI a. pasaulio sparta. Norėdamas neatsilikti, jis priverstas nuolat verstis per galvą ir siekti būti geriausias. Ne dėl savęs ir net ne dėl kitų – dėl šių „lenktynių“ santykiai su mylimąja pašliję, o mylimiausios dukrelės draugija nepadeda atsipalaiduoti. Nuolat persekioja mintys apie darbą, karjerą, laiko švaistymą.

Ar toks gyvenimas gali teikti džiaugsmą ir kokia jo prasmė? Atsakymus į šiuos klausimus romano „Diena kai išmokau gyventi“ herojus supranta staiga. Po sunkios darbo savaitės vaikščiodamas San Francisko pakrante, jis sutinka čigonę, kuri jam išpranašauja tragišką likimą. Tai romano siužeto lūžis – prasideda Džonatano kelionė į savęs pažinimą. Jis ima kelti klausimus, kokia iš tiesų yra gyvenimo prasmė ir ką reiškia laimingai gyventi. Jis mėgina į viską pažvelgti nauju žvilgsniu.

Laurent Gounelle meistriškai aprašo svarbias mums visiems temas. Jo romanuose kiekvienas galime atpažinti save, jo aprašomų herojų dilemas nesunku įžvelgti ir savo kasdienybėje. „Diena kai išokau gyventi“ parodo, kokia trapi mūsų kasdienybė ir kiek daug gali reikšti vienas netikėtas žodis ar veiksmas. Autorius teigia norėjęs parašyti knygą, kuri įkvėptų skaitytoją jau šiandien pradėti gyventi taip, kaip šis visada troško.

Knygos autorius Laurent Gounelle – plačiai žinomas asmeninio tobulėjimo specialistas, kurio knygas šiandien galime skaityti 23 pasaulio kalbomis. Ne išimtis ir lietuvių – mūsų šalyje jo kūriniai nesitraukia iš perkamiausių knygų lentynų ir sąrašų. Autorių ypač išgarsino jo 2012 m. knyga „Dievas visuomet keliauja incognito“, tačiau analogiškai sėkmei buvo pasmerkti ir kiti jo kūriniai.
Jo knygose nagrinėjamos savęs pažinimo ir asmeninio tobulėjimo temos, kurios padeda skaitytojams geriau suprasti save. Anot Laurent Gounelle, gyventi – tai reiškia būti patenkintam savo gyvenimu ir džiaugsmingai išnaudoti kiekvieną jo akimirką. To jis siekia pasakodamas įtikinamas savo literatūrinių herojų istorijas.

„Prisijungusi Lietuva“
Vilnijos vartai
Interaktyvi biblioteka
E. klasikos paieška
Epilietis
Atraskite 54,165,855 meno darbų, istorinių įrankių, knygų, video ir garso įrašų iš visos Europos.
Skirkite 2% GPM bibliotekai naujoms knygoms įsigyti