UA-132470613-1

DĖLIONĖ

Irena Kazymirkienė, Angelė Rinkevičienė

DĖLIONĖ

Linksma knygelė-ugdymo(si) priemonė „Dėlionė" sudaryta iš įvairiaspalvių PIEŠINĖLIŲ kortelių, kuriose pavaizduotos žmogaus kūno dalys, naminiai gyvuliai, laukiniai žvėrys, naminiai ir laukiniai paukščiai, vabzdžiai, augalai.
Knygelės apačioje išdėstytos sunumeruotos didžiųjų ir mažųjų RAIDŽIŲ kortelės.
Vartydami spalvingas PIEŠINĖLIŲ korteles, vaikai galės: surasti antrąją piešinėlio dalį ir išvysti visą piešinį; naudodamiesi prie piešinio parašytu pavyzdžiu, RAIDŽIŲ kortelėse surasti raideles ir „užrašyti“ žodį; savarankiškai perskaityti žodį didžiosiomis ir mažosiomis raidėmis.
Linksmai žaisdami PIEŠINIŲ kortelėmis, vaikai galės susipažinti ir įvardinti žmogaus kūno dalių, naminių gyvulių, laukinių žvėrių, naminių ir laukinių paukščių, vabzdžių, augalų pavadinimus, juos perskaityti.
Mažieji galės susipažinti su didžiosiomis ir mažosiomis raidėmis, o pagal greta piešinėlio parašytą pavyzdį, RAIDŽIŲ kortelėse savarankiškai surinkti ir „užrašyti" žodį. Skirtingas piešinėlių FONAS suteiks galimybę ne tik įvardinti, bet ir grupuoti pavaizduotus gamtos objektus.
Knygelė „Dėlionė“ rekomenduojama ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogams, logopedams, specialiesiems pedagogams, tėveliams.

„Prisijungusi Lietuva“
Vilnijos vartai
Interaktyvi biblioteka
E. klasikos paieška
Epilietis
Atraskite 54,165,855 meno darbų, istorinių įrankių, knygų, video ir garso įrašų iš visos Europos.
Skirkite 2% GPM bibliotekai naujoms knygoms įsigyti