UA-132470613-1

DAKARO KARIAI

Valdas Valiukevičius

DAKARO KARIAI

Žurnalistas ir aktyvus automobilių sporto mėgėjas Valdas Valiukevičius aprašė įspūdingiausią savo ir dar kelių dešimčių lietuvių patirtį sudėtingausiose pasaulio automobilių lenktynėse. Knyga „Dakaro kariai“ pasakoja ne tik apie tai, kiek ryžto, bet ir apie tai, kiek pinigų reikia, norint surizikuoti ir leistis į smėlėtą Dakaro trasą. 

Dakaro ralis – vienas laukiamiausių metų įvykių ne tik automobilių sporto mėgėjams, bet net ir tiems, kurie visai juo nesidomi. Stebėti, kaip lenktynininkai leidžiasi į vieną pavojingiausių nuotykių pasaulyje – užburianti, kupina įtampos ir sportinio azarto patirtis. O kokia patirtis ten dalyvauti?

Žurnalistas Valdas Valiukevičius keletą kartų vyko į Dakaro ralį drauge su lenktynininku Arūnu Lekavičiumi. Pasinaudodamas savo asmenine patirtimi ir žiniomis, o taip pat pokalbiais su sportininkais, komandų nariais ir kitais dalyviais, susijusiais su šiomis lenktynėmis, knygoje „Dakaro kariai“ jis kalba apie įdomiausias Dakaro detales ir užkulisius.

Kokia žinomiausių Dakaro ralio dalyvių iš Lietuvos patirtis lenktyniaujant Afrikos ir Pietų Amerikos trasose? Ką gali papasakoti Antanas Juknevičius, Benediktas Vanagas ir Vaidotas Žala? Sudėtingiausiose pasaulio lenktynėse jau dalyvavo net 20 lietuvių – kokia jų visų patirtis ir kodėl jie ryžosi tokiam rizikingam nuotykiui? Kokios rašytos ir nerašytos taisyklės galioja ralyje, kiek pinigų reikia, kad galėtum šiose lenktynėse vien dalyvauti? 

Dalyviai ir jų komandų nariai knygoje „Dakaro kariai“ kaip niekad atvirai atskleidžia komandų biudžetus, pasakoja apie sėkmes ir nesėkmes bei įsimintiniausius nuotykius. 

„Prisijungusi Lietuva“
Vilnijos vartai
Interaktyvi biblioteka
E. klasikos paieška
Epilietis
Atraskite 54,165,855 meno darbų, istorinių įrankių, knygų, video ir garso įrašų iš visos Europos.
Skirkite 2% GPM bibliotekai naujoms knygoms įsigyti