UA-132470613-1

Bėgūnai

Olga Tokarczuk

Bėgūnai

Prestižine „Man Booker“ premija apdovanotas lenkų rašytojos Olgos Tokarczuk romanas „Bėgūnai“ – knyga-kaleidoskopas, sudaryta iš trumpų miniatiūrų, nedidelių novelių, apysakų, ese ir kelionių apybraižų. Tai pasakojimas apie šių dienų klajoklius - apie mus. Apie vidinį nerimą, kuris verčia žmogų palikti savo namus ir keliauti ieškant kažin kokio tikslo, o tuo tikslu dažnai tampa pati kelionė.
Romanas parašytas kaip dėlionė, kai kurios dalys trumpos ir, atrodytų, nesvarbios - kelionės užrašai, informacija apie skrydį, netikėti susitikimai oro uoste, laukimo salėje netyčia nugirsti pokalbiai... "Bėgūnai" - tai kelionė po pasaulį ir žmogaus kūną. Visas istorijas galima suskirstyti į dvi dalis - vienos iš jų pasakoja apie keliones, o kitos - apie žmogaus kūną. Apie žmogaus kūną čia kalbama ne kaip apie jo dvasios buveinę, o kaip apie organų ir audinių visumą, apie žmogaus anatomiją.
Prieš keletą šimtmečių Rusijoje egzistavo paslaptinga sentikių bėgūnų sekta – anot jų, kad jūsų nepagautų blogio jėgos, būtina nuolat judėti. Tik judėjimas gali išgelbėti žmogų nuo velnio pinklių. Nežinia, ar šiandien dar gyvuoja ši sekta... Galbūt dėl šiandienos gyvenimo būdo mes visi jau esame jos nariai?

Šią knygą galite rasti Elektrėnų savivaldybės viešojoje bibliotekoje, Vievio miesto bibliotekoje ir Semeliškių filialuose.

Šios elektroninio katalogo nuorodos pagalba galėsite užsisakyti arba rezervuoti norimą knygą:

http://katalogas.elektrenai.mvb.lt/simpleSearch.do?pageSize=1&order=true&BI001=C218C1LIBIS-000000157522

Knygos pristatymas „15 min“ tinklapyje


 

Skirkite 1.2% GPM bibliotekai naujoms knygoms įsigyti
„Prisijungusi Lietuva“
Vilnijos vartai
Interaktyvi biblioteka
E. klasikos paieška
Epilietis
Atraskite 54,165,855 meno darbų, istorinių įrankių, knygų, video ir garso įrašų iš visos Europos.