ALEKSAS ŽVIRBLIS IR BJAURUS DVOKAS

Jennifer Killick

 ALEKSAS ŽVIRBLIS IR BJAURUS DVOKAS

„Aleksas Žvirblis ir bjaurus dvokas“ – vyresnio amžiaus moksleiviams skirta pamokanti nuotykių knyga apie beribę vaizduotę ir tikrą draugystę.
Aleksas Žvirblis – neeilinis mokinys. Pasirodo jis – besitreniruojantis slaptasis agentas bei vaikščiojantismelo detektorius. O jo partnerė Džes gali kalbėtis su gyvūnais ir juos suprasti. Kartu jie ieško atsakymo, kodėl jų draugai ir priešai pamažu virsta keistai mandagiais ir gerai išauklėtais moksleiviais? Ir kas už tai atsakingas?
Knygoje „Aleksas Žvirblis ir bjaurus dvokas“ netrūks gerų juokelių, linksmų situacijų ir komiškų mūsų superherojų nuotykių. Pasaulyje, kuriame vyrauja neigiamas požiūris į vaikų kitoniškumą ir dažnai kritiškai vertinamos jų klaidos, Aleksui, Džes ir išmintingajai auksinei žuvelei Bobui teks atsakinga užduotis.
Anglų rašytoja Jennifer Killick niekada nesvarstė rinktis rašytojos profesijos, tačiau kai baigė kūrybinio rašymo magistrantūros studijas, kito kelio neliko – juolab, kad jau studijuojant jai kilo idėja apie knygą „Aleksas Žvirblis ir bjaurus dvokas“. Sumanymu ji pasidalino su keliomis leidyklomis. Pirmasis bandymas išleisti knygą buvo nesėkmingas, todėl rašytoja knygą perrašė. Naujasis kūrinys tiko vienai leidyklai ir... Jennifer Killick tapo kylančia vaikų literatūros žvaigžde.
Šiandien ji gyvena Aksbridže, o jos namuose šurmuliuoja vaikai, gyvūnai ir visur mėtosi „Lego“ kaladėlės. Kai – o galbūt „jei“ – turi laiko, moteris dievina skaitymą, rašymą ir bėgimą. Mėgstamiausi jos daiktai yra knygos, medžiai ir minkštos šlepetės. Jennifer Killick sako, jog nėra nieko geriau už popietę, praleistą namuose su pižama, valgant tortą, siurbčiojant arbatą ir ieškant idėjų naujoms knygoms.

BIBLIOTEKA VISIEMS
Skirkite 1.2% GPM bibliotekai naujoms knygoms įsigyti
Skaitmeninio raštingumo mokymai
„Prisijungusi Lietuva“
Vilnijos vartai
Interaktyvi biblioteka
E. klasikos paieška
Epilietis
Atraskite 54,165,855 meno darbų, istorinių įrankių, knygų, video ir garso įrašų iš visos Europos.