UA-72164723-1

AKLIGATVIS

Louise Doughty

AKLIGATVIS

„Iš visko, dėl ko dirbome, ką stengėmės apsaugoti, netrukus liks vien griuvėsiai.“

Sėkminga karjera, laiminga santuoka ir sunkiu darbu sukurtas patogus gyvenimas – viskas gali sudegti aistros liepsnose. „Akligatvis“ – įtraukiantis erotinis trileris apie pavojingą romaną tarp gerbiamos mokslininkės ir patrauklaus nepažįstamojo. Tai pasakojimas apie šeimą, santuoką, neištikimybę, seksą ir... nusikaltimą.

Ivona Karmaikl – penkiadešimtmetė mokslininkė genetikė, ramiai gyvenanti gražiuose užmiesčio namuose su vyru Gajumi. Nors puikus namas ir ilga santuoka simbolizuoja gyvenimą, kurio pavydėtų daugelis, Ivonos gyvenimas ne toks paprastas, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio.

Vieną dieną Ivona užmezga pažintį su žaviu nepažįstamuoju. Taip prasideda aistros ir staigių siužeto posūkių kupinas romano „Akligatvis“ veiksmas. Romano įtampą kuria sparčiai besivystantis siužetas, kur įvykiai keičia vienas kitą, o viską papildo nuolatinės erotinės svajos. Mokslininkė iš pradžių sugeba balansuoti tarp šeimos ir netikėtai užgimusio gaivališko geismo. Tačiau ilgainiui keblių santykių sukelta įtampa pasiekia kritinę ribą. Aklai pasitikėdama naujuoju meilužiu ir klausydama jo patarimų, Ivona patenka į pavojingų įvykių sūkurį, kuris veda link tragiškos atomazgos.

„Vienas kartas į šalį, tik tiek. Jokios žalos nepadaryta. Epizodas. Moksle mes priimame nukrypimus. Tik nukrypimams vis kartojantis stabtelime ir mėginame įžvelgti jų dėsningumą. Bet viso mokslo esmę ir sudaro netikrumas, susitaikymas su anomalijomis. Būtent anomalijos mus sukuria, žr. aksiomą 'išimtis tik patvirtina taisyklę'. Jeigu nėra taisyklės, negalėtų būti ir išimties.“

Romano pavadinimas „Akligatvis“ geriausiai atspindi jo siužetą. Netikėta meilės kelionė taip įtraukia moterį, jog ji nepastebi kaip atsiduria kelio gale ir tvirtas pagrindas ima slysti iš po kojų. Psichologinis trileris pasakoja apie neištikimybę ir lemtingus pasirinkimus, kurie griauna viską: santykius su vyru, vaikais, kolegomis, galų gale ant kortos pastatytoma moters laisvė. Ką galvoja Ivona, sėdėdama kaltinamųjų suole ir priešais save matydama savo meilužį?

„Prisijungusi Lietuva“
Vilnijos vartai
Interaktyvi biblioteka
E. klasikos paieška
Epilietis
Atraskite 54,165,855 meno darbų, istorinių įrankių, knygų, video ir garso įrašų iš visos Europos.
Skirkite 2% GPM bibliotekai naujoms knygoms įsigyti