UA-132470613-1

99 ŠIMTOSIOS : VEIKSMO TRILERIS

Liudas Mažylis

99 ŠIMTOSIOS : VEIKSMO TRILERIS

Liudo Mažylio veiksmo trileris „99 šimtosios“ – tai pirmosios jo knygos „99 metai po įvykio“ tęsinys. Vienišasis profesorius neišvengs Dokumento paieškų, kurios ir vėl jį įsisuks į tikrą aistrų, kraujo ir intrigų verpetą.

Pirmojoje knygoje „99 metai po įvykio“ autorius pasakojo apie Vasario 16-osios Akto paieškas ir jo suradimą Berlyne, tačiau tai ir buvo vienas iš nedaugelio tikrų faktų jo veiksmo, fantastikos ir rizikingų rekonstrukcijų kupinoje knygoje.
Knygoje „99 šimtosios“ L. Mažylis veiksmas vyksta Valstybės 100-mečio minėjimo metais – nuo sausio 1-osios iki pat metų pabaigos. Skaitytojai sutiks nemažai jau pažįstamų veikėjų, tačiau jie čia bus kiek pasikeitę, o ir jų vaidmenys jau kiti.

Vienišasis profesorius – pagrindinis šio veiksmo romano veikėjas – negali neieškoti Dokumento, jis vėl leidžiasi į kelionę ir patiria begalę nuotykių, rizikuoja ir dažniausiai tuo mėgaujasi. Tiesa, jis ir toliau nepaliauja ieškojęs savo svajonių mylimosios. Užuominų apie įvairiausius meilės nuotykius knygoje „99 šimtosios“ taip pat apstu.
Meilė ir mirtis, kraujas ir vėl meilė. Kas iš tiesų yra Vienišojo profesoriaus varomoji jėga? „99 šimtosios“ įtrauks skaitytoją į tikrą medžioklę, kurioje netikėti posūkiai ir veiksmas konkuruoja su guviu protu ir humoru.

Liudas Mažylis (g. 1954 m.) – chemikas, politologas, 2017 metais suradęs Lietuvos Nepriklausomybės, Vasario 16-osios Akto originalą. Profesorius dėsto Vytauto Didžiojo universitete.

Baigė Kauno 5-ąją vidurinę mokyklą, 1977 m. Vilniaus universitetą. Chemijos mokslų daktaras, habilituotas daktaras vadybos ir administravimo srityje.
Dirbo Kardiologijos institute, yra 6 išradimų bendraautoris. Nuo 1997 m. dėsto Kauno Vytauto Didžiojo universitete, Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete.
Buvo dienraščio „Kauno laikas“ vyriausiojo redaktoriaus pavaduotojas. Rašė leidiniuose „Kauno aidas“, „Lietuvos aidas“, „Tėvynės sargas“, „Apžvalga“, „Savivaldybių žinios“, „Veidas“ ir kt.
Po to, kai rado Vasario 16-osios Aktą, buvo apdovanotas Lietuvos pažangos premija, Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Komandoro kryžiumi, Stasio Lozoraičio žurnalistine premija ir paskelbtas Kauno miesto garbės piliečiu.
Kolekcionuoja senovinius atvirukus, yra aistringas Kauno „Žalgirio“ krepšinio komandos gerbėjas.

„99 šimtosios“ – antroji jo grožinė knyga. Iki tol yra išleidęs penkias mokslines, metodines knygas ir pirmąją veiksmo dokumentikos knygą „99 metai po įvykio“.

 

„Prisijungusi Lietuva“
Vilnijos vartai
Interaktyvi biblioteka
E. klasikos paieška
Epilietis
Atraskite 54,165,855 meno darbų, istorinių įrankių, knygų, video ir garso įrašų iš visos Europos.
Skirkite 2% GPM bibliotekai naujoms knygoms įsigyti