Periodiniai leidiniai

2022 metų laikraščiai

 

7 meno dienos Elektroninė versija

Spausdintas kultūros savaitraštis, išeinantis penktadieniais. Įkurtas 1992 m. atliepiant atsinaujinusios valstybės aistrą laisvei ir kultūrai. Kas savaitę dailės ir fotografijos, teatro ir šokio, muzikos bei kino skilčių redaktoriai rūpinasi aktualiu turiniu: reaguoja į meno įvykius, suteikia žinių apie kultūros reiškinius, jų prasmę, analizuoja privalumus ir trūkumus, kalbina kūrėjus. Pateikiama parodų, naujų spektaklių, koncertų, festivalių informacija ir vertinimai.  Leidinio autoriai yra savo srities žinovai. „7 meno dienos“ siekia plėsti kultūrinį akiratį, skirti deramą dėmesį kūrėjams, taip pat padėti skaitytojams geriausiai atsirinkti jiems aktualiausius renginius. Neleidžiamas liepos ir rugpjūčio mėnesiais.

Šį laikraštį galite rasti Elektrėnų savivaldybės viešojoje bibliotekoje.

Elektrėnų kronika  Elektroninė versija

Laikraštyje spausdinama Elektrėnų savivaldybės informacija. Rubrikos: „Liaudies balsas“, „Lietuvoje ir pasaulyje“, „Kultūra“, „Aktualijos“. Taip pat spausdinami kryžiažodžiai, skelbimai, reklama ir TV programa.

Šį laikraštį galite rasti Elektrėnų, Vievio, Kietaviškių, Semeliškių, Balceriškių, Kazokiškių, Pastrėvio, Pakalniškių, Beižionių, Gilučių, Jegėlonių ir Abromiškių bibliotekose. 

Elektrėnų žinios  Elektroninė versija

Savaitraštis skelbia straipsnius apie savivaldybės visuomeninį, politinį, švietimo, sporto gyvenimą, kalbina įvairių žanrų žmones. 

Šį laikraštį galite rasti Elektrėnų, Vievio, Kietaviškių, Semeliškių, Balceriškių, Kazokiškių, Pastrėvio, Pakalniškių, Beižionių, Gilučių, Jegėlonių ir Abromiškių bibliotekose. 

Lietuvos rytas Elektroninė versija

„Lietuvos rytas“  – Lietuvos dienraštis, leidžiamas nuo 1990 m. sausio 1 d. Spausdinamas Lietuvos ryto spaustuvėje. „Lietuvos ryto“ tiražas yra vienas didžiausių šalyje. Dienraščio tiražas darbo dienomis (antradieniais ir ketvirtadieniais) yra 17 tūkst., šeštadieniais – 55 tūkst. egzempliorių[2]. Kartu su dienraščiu pasirodo žurnalai „Stilius“, „Stilius plius“, „Savaitgalis“ ir laikraščio priedai: „Rytai-Vakarai“, Vilniaus ir Trakų rajono priedas „Sostinė“, Kauno – „Laikinoji sostinė“.

Šį laikraštį galite rasti Elektrėnų, Vievio, Kietaviškių, Semeliškių, Balceriškių, Kazokiškių, Pastrėvio, Pakalniškių, Beižionių, Gilučių, Jegėlonių ir Abromiškių bibliotekose. 

Mūsų Respublika Elektroninė versija

Visuomeninis politinis savaitraštis su priedu „TV publika“.

Šį laikraštį galite rasti Elektrėnų, Vievio bibliotekose.

 
Šiaurės Atėnai Elektroninė versija

Šiaurės Atėnai – dvisavaitinis kultūros laikraštis, einantis nuo 1990 m. vasario 7 d. Vilniuje.

Šį laikraštį galite rasti Elektrėnų viešojoje bibliotekoje. 

Trakų žemė Elektroninė versija

Trakų rajono laikraštis, leidžiamas nuo 1995 m. Rengėjas (leidėjas) UAB "Trakų žemė", direktorius-vyr. redaktorius Juozas Vercinkevičius.

Šį laikraštį galite rasti Elektrėnų, Vievio ir Semeliškių bibliotekose.

 
Vakaro žinios Elektroninė versija

Nacionalinis dienraštis su savaitgalio priedu „TV publika“. „Vakaro žinios“ - dienraštis žmogui, ieškančiam tiesos, norinčiam išgirsti kitokią nuomonę, suprantančiam, kas svarbiausia ir nebijančiam kovoti. Kiekvieną dieną - įdomiai, drąsiai apie politiką, finansus, kultūrą, kriminalus ir paprastų bei neįprastų žmonių gyvenimus.

Šį laikraštį galite rasti Elektrėnų, Vievio bibliotekose. 

Žaliasis pasaulis Elektroninė versija

Šiuo metu savaitraštyje bendradarbiauja žinomi šalyje žurnalistai gamtininkai (iki mirties aktyviai bendradarbiavo ir Leonardas Grudzinskas bei Zenonas Butkevičius), rašytojai Vytautas Leščinskas, Selemonas Paltanavičius, papildomojo ugdymo mokytojas ekspertas Vacys Paulauskas, mokslo žmonės – habil. dr. Valentinas Baltrūnas, dr. Juozas Lapienis, dr. Romualdas Šimkūnas ir kt.

Šį laikraštį galite rasti Elektrėnų savivaldybės viešojoje bibliotekoje.

 
Valstiečių laikraštis Elektroninė versija

„Valstiečių laikraštis“ – didžiausias regioninis savaitraštis ir vienas populiariausių laikraščių šalyje, išsaugojęs tradicijas ir patirtį. Jame ne tik akcentuojama kaimo tematika, bet ir informuojama apie aktualiausius šalies bei pasaulio įvykius. Savaitraštis „Valstiečių laikraštis“ – vieną didžiausių ir ištikimiausių skaitytojų auditorijų turintis leidinys.

Laikraštį rasite Elektrėnų, Kietaviškių, Gilučių, Pastrėvio, Balceriškių, Jagėlonių ir Abromiškių bibliotekose.

Tremtinys

Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos savaitraštis, einantis nuo 1988 m. spalio 27 d. Kaune.

Šį laikraštį galite rasti Elektrėnų savivaldybės viešojoje bibliotekoje.

 

2022 metų žurnalai

 

Artuma Elektroninė versija

Lietuvos katalikiško moterų sambūrio „Caritas“ federacijos mėnesinis žurnalas krikščioniškai šeimai, leidžiamas Kaune nuo 1989 m. Iki 1997 m. vadinosi „Caritas“.

Šį žurnalą galite rasti Elektrėnų viešojoje bibliotekoje.

Vakaro žvaigždelė

Muzikinis-edukacinis žurnalas vaikams ir visai šeimai. Žurnale spausdiname edukacinius, pažintinius straipsnius, pasakas, rankdarbius, receptus, dainelių natas bei mąstymą lavinančias užduotis. Žurnalo priedas – kompaktinė plokštelė, kurioje skamba dainos, jų fonogramos, pasakos, lopšinės. Žurnalo šūkis: „Kad vaikai dori užaugtų“, tad aukime drauge. 

Šį žurnalą galite rasti Elektrėnų ir Vievio bibliotekose.

Verslo klasė

Žurnalas mąstantiems ir smalsiems žmonėms. Leidinio akiratyje įdomūs Lietuvos ir pasaulio žmonės, aktualūs visuomenės reiškiniai ir pasaulinės tendencijos, istorija, kultūra, analitiniai straipsniai politikos ir verslo temomis, svarbiausi mėnesio įvykių komentarai ir kt. Žurnalo tikslas – parodyti įvykius istoriniame ir pasauliniame kontekste, suteikti progų pamąstyti, išeiti iš įprastos, rutininės kasdienio buvimo plokštumos, apsidairyti – gal čia pat už kampo yra atradimų, galinčių pakeisti gyvenimą, požiūrį į gyvenimą ar verslą.

Šį žurnalą galite rasti Elektrėnų viešojoje bibliotekoje.

Burda

Vienas populiariausių siuvimo žurnalų rusų kalba. Naujausias pasaulinės mados tendencijas atsipindintys modeliai, naujos populiarių dizainerių kolekcijos, stiliaus patarimai. Su „Burda“ kiekviena moteris gali įgyvendinti savo svajonę apsirengti gražiai bei madingai. Pateikiamos tikslios iškarpos ir schemos.

Šį žurnalą galite rasti Elektrėnų ir Vievio bibliotekose.

 
Kelionė Elektroninė versija

Žurnalas „Kelionė“ – solidus žurnalas, iš krikščioniškos perspektyvos pasakojantis apie pamatinius dalykus. Per metus išeina keturi žurnalo numeriai: vasario, gegužės, rugpjūčio ir lapkričio mėnesiais.

Žurnale publikuojami interviu su kultūros ir visuomenės šviesuoliais, tekstai šeimos, sielogydos ir tikėjimo temomis, pristatomos užsienio autorių mintys apie praeities, dabarties ir ateities visuomenę. Keliami klausimai, ką reiškia būti savimi, gyventi čia ir dabar, neužkibti ant laikinų vartojimo kabliukų, kaip kurti autentiškus santykius? Tai ne tik gražus, bet ir išmintingas pakeleivis kiekvieno kasdienybėje, skatinantis keliauti kartu tikresnio gyvenimo link.

Šį žurnalą galite rasti Elektrėnų ir Vievio bibliotekos

Kelionės ir pramogos Elektroninė versija

Žurnalas „Kelionės ir pramogos“ leidžiamas jau 22 metus. Jame – pažintis su įdomiu žmogumi, Lietuvos neatrastos vietos ir žmonės, lietuvių keliautojų po pasaulį patirtis, žygių po kalnus įspūdžiai ir kt. Leidykla leidžia ir specializuotus leidinius, skirtus vienai šaliai ar temai, kuriuose – lietuvių keliautojų patirtis, straipsniai, patarimai, žvilgsnis kitu kampu. Smagių kelionių su žurnalu „Kelionės ir pramogos“, kuris skaitytojų tvirtinimu – vienas įdomiausių Lietuvoje.

Šį žurnalą galite rasti Elektrėnų ir Vievio bibliotekose.

 
Keturi ratai

Žurnale „Keturi ratai“ dėmesys skiriamas svarbiausiems įvykiams Lietuvos automobilizmo ir motociklizmo padangėje – naujų modelių testai, naudotų automobilių aprašymai, automobilių ir motociklų gerbėjų savo rankomis kuriami projektai, įdomūs pokalbiai su žinomais automobilių ir motociklų sporto žmonėmis, probleminių temų analizė.

Šį žurnalą galite rasti Elektrėnų ir Vievio bibliotekose

Legendos Elektroninė versija

Žurnale „Legendos“ – laiko patikrintos istorijos. Garsiausių asmenybių biografijos ir išpažintys, pasakojimai apie legendomis tapusius daiktus ar reiškinius ir visa tai, ką verta prisiminti.

Šį žurnalą galite rasti Elektrėnų, Vievio, Kietaviškių, Semeliškių, Balceriškių, Kazokiškių, Pastrėvio, Pakalniškių, Beižionių, Gilučių, Jegėlonių ir Abromiškių bibliotekose.

 
Literatūra ir menas Elektroninė versija

Kultūrinio gyvenimo įvykiai, literatūra, muzika, vaizduojamieji menai, teatras, kinas, architektūra, kultūros paveldas, originaliosios ir verstinės grožinės literatūros kūriniai.

Šį žurnalą galite rasti Elektrėnų ir Vievio bibliotekose.

Mano namai Elektroninė versija

„Mano namai“ – žurnalas, skirtas vertinantiems tradicines vertybes: šeimą, jaukius namus, gerą skonį, praktiškumą, taupumą, skatinantis ekologiškas nuostatas. Jaukius ir gražius namus nori turėti kiekvienas, todėl juos su meile kuria ir puošia mielais daiktais. Mes labai norime jums padėti! Juk būna, kad mintyse ilgai nešiojatės atskirų interjero detalių viziją, apsilankę svečiuose pasisemiate įdomių idėjų, klausotės draugų patarimų, vartote žurnalus.Nustebinti pasaulį nelengva, bet įmanoma. Ieškokite ir rasite!

Šį žurnalą galite rasti Elektrėnų ir Vievio bibliotekose.

 
Metai Elektroninė versija

Nuo 1990 m. leidžiamas žurnalas „Metai“ – vienintelis Lietuvoje leidinys, skirtas fiksuoti, analizuoti ir vertinti literatūros procesus Lietuvoje ir pasaulyje. Žurnale publikuojama geriausia lietuvių autorių kūryba: pristatoma talentinga lietuvių proza, originalioji poezija, pjesės, esė. Kiekviename leidinio numeryje skaitytojui pateikiamos bent dvi verstinės publikacijos, skirtos atitinkamai poezijai, prozai ir eseistikai arba su literatūrologija, literatūros kritika susijusiam tekstui. „Metai“ nuolat viešina diskusijas, literatūros mokslininkų ir kritikų tekstus, skirtus Lietuvos, Europos, pasaulio humanitarikos, kultūros tradicijai, rašytinio paveldo likimui. Žurnalo pagrindinė misija: kuo išsamiau supažindinti visuomenę su gera, kokybiška literatūra ir jos kūrėjais.

Šį žurnalą galite rasti Elektrėnų viešojoje bibliotekoje.

 
Moters savaitė

„Moters savaitė“ – brandžios moters gyvenimo gidas. Žurnalą „Moters savaitė“ galima atsiversti kasdien: ieškant gyvenimiškų patarimų, dairantis geros savijautos bei grožio receptų ar ieškant įkvėpimo naujam gyvenimo postūmiui.

Posakis, kad moterys laiko visus namų kampus, – tiesa. Todėl moterims reikia daug sveikatos, stiprybės ir žinių. „Moters savaitė“ visuomet stengiasi pagelbėti gerais patarimais, specialistų konsultacijomis ir įdomiomis bei vertingomis istorijomis. 

Šį žurnalą galite rasti Elektrėnų, Vievio ir Abromiškių  bibliotekose.

 

 
Namie ir sode Elektroninė versija

Žurnale „Namie ir sode“ – naudingi patarimai ir informacija apie augalus, daržoves, vaisius, uogas ir viską, kas dera darže, sode, gamtoje bei namuose.

Šį žurnalą galite rasti Elektrėnų, Vievio, Kietaviškių, Semeliškių, Balceriškių, Kazokiškių, Pastrėvio, Pakalniškių, Beižionių, Gilučių, Jegėlonių ir Abromiškių bibliotekose.

 
Naujoji Romuva Elektroninė versija

 Iliustruotas savaitinis kultūros, literatūros, meno žurnalas, leistas 19311940 m. Kaune, 1940 m. Vilniuje ir mėnesinis iliustruotas kultūros gyvenimo žurnalas, einantis nuo 1994 m. liepos 7 d. Vilniuje kaip atgaivintas 1931–1940 m. leistas to paties pavadinimo leidinys.

Šį žurnalą galite rasti Elektrėnų viešojoje bibliotekoje.

 
National geographic Lietuva Elektroninė versija

Tai lietuviškoji žurnalo „National geographic“ versija. Žurnalas yra žinomas dėl neprilygstamos fotografijos kokybės ir įžvalgių redakcinių straipsnių, apimančių gamtos istoriją, archeologiją, mokslą, aplinkosaugos klausimus ir aktualijas. Leidinio komanda keliauja po pasaulį, kad ištirtų senovės civilizacijų kilmę, matytų veikiančių gamtos jėgų dramą ir aplankytų bei skaitytojams parodytų gražiausias pasaulio vietas.

Šį žurnalą galite rasti Elektrėnų viešojoje bibliotekoje.

 
Nemunas Elektroninė versija

1967 m. Kaune pradėtas leisti kultūros ir meno žurnalas „Nemunas“ iš karto tapo reiškiniu. Tai jaunatviškas, drąsus, šiuolaikiškas leidinys, visada stengęsis išlaikyti gyvą ryšį su skaitytoju, kuris nebūtinai turi būti menininkas ar kultūros žinovas, kad galėtų mėgautis publikacijomis apie tapybą, architektūrą, teatrą, kiną, šokį, literatūrą, fotografiją etc. „Nemuną“ lengva atpažinti iš viršelius puošiančių menininkų portretų, puikaus dizaino, gausių vizualiojo meno reprodukcijų, nuotaikingų iliustracijų, įvairias temas ir kūrėjus prakalbinančių straipsnių, netikėtų retrospektyvinių ekskursų. „Nemunas“ kuriamas kaip tvarus produktas – jame nėra vienadienių aktualijų, todėl žurnalas aktualus išlieka dešimtmečius. Jis skirtas kiekvienam, kam svarbi savišvieta ir saviugda, kas nori laikyti ranką ant šiuolaikinės kultūros pulso.

Šį žurnalą galite rasti Elektrėnų viešojoje bibliotekoje.

 
Rankdarbiai plius Visažinis

Žurnale publikuojami Lietuvos bei pasaulio menininkų gražiausi ir įdomiausi rankdarbiai, jų atlikimo būdai.

Šį žurnalą galite rasti Elektrėnų, Vievio, Kietaviškių, Semeliškių, Balceriškių, Kazokiškių, Pastrėvio, Pakalniškių, Beižionių, Gilučių, Jegėlonių ir Abromiškių bibliotekose.

 
Rasos

Populiariausias ir operatyviausias žurnalas sodo, daržo, gėlyno, sodybos priežiūros tematikoje. Žurnalas atkeliauja pas skaitytoją du kartus per mėnesį. Galima prenumeruoti ir popierinį, ir elektroninį leidinio variantą. Redakcijoje dirba itin profesionali korespondentų, specialistų - agronomų ir sodininkų, dizainerių ir redaktorių komanda. Visi straipsniai - tik originalūs, nebūna nė vieno iš interneto. Žurnalas eina koja kojon su gyvenimu, nuolat pristato naujienas iš augalų pasaulio, jų veisles, pataria kaip juos prižiūrėti. Skaitytojai myli savo „Rasas" ir už išradingų maisto receptų gausybę, tradicinių ir modernių patiekalų aprašymus, patarimus kaip savo užaugintas gėrybes konservuoti, marinuoti, paruošti žiemos podėliui.

Šį žurnalą galite rasti Elektrėnų, Vievio, Semeliškių, Kazokiškių, bibliotekose.

 
Savivaldybių žinios  Elektroninė versija

„Savivaldybių žinios“ – vienintelis Lietuvoje leidinys apie savivaldą, pasiekiantis atokiausius šalies kampelius.

Šį žurnalą galite rasti Elektrėnų viešojoje bibliotekoje.

 
Sodo spalvos  Elektroninė versija  

Augalai ir idėjos jūsų sodui ir namams. „Sodo spalvos“ – jau dvidešimtmetį skaitytojų mėgstamas žurnalas turintiems nuosavus namus. Patarimai, idėjos, sprendimai, atradimai, specialistų komentarai – visa tai jums ir išpuoselėtai aplinkai kurti, derliui gausinti.

Šį žurnalą galite rasti Elektrėnų, Vievio, Kietaviškių, Semeliškių, Balceriškių, Kazokiškių, Pastrėvio, Pakalniškių, Beižionių, Gilučių, Jegėlonių ir Abromiškių bibliotekose.

Stilius  Elektroninė versija

Žurnalas „Stilius“ – nuo 1997 metų leidžiamas legendinis „Lietuvos ryto“ savaitinis leidinys, besipuikuojantis šalies skaitomiausiųjų penketuke. Pasirodo kiekvieną antradienį. Čia rasite publikacijų apie Lietuvos ir pasaulio garsenybes ir jų likimus, naujausius interjero dizainerių darbus, madų tendencijas, pasaulio podiumų įžymybes, grožio industrijos pasiekimus, įvaizdžio ir stiliaus specialistų patarimus, gurmanišką virtuvę ir jos receptus.

Šį žurnalą galite rasti Elektrėnų, Vievio, Kietaviškių, Semeliškių, Balceriškių, Kazokiškių, Pastrėvio, Pakalniškių, Beižionių, Gilučių, Jegėlonių ir Abromiškių bibliotekose.

 
Tarp knygų

Tai profesinis ir kultūros temas nagrinėjantis geros poligrafinės kokybės iliustruotas leidinys. Žurnale spausdinami straipsniai bibliotekininkystės, knygotyros, informacinių technologijų taikymo, bibliografijos temomis, pateikiama gausi Lietuvos bibliotekų gyvenimo kronika, pristatoma nauja profesinė literatūra ar įvairius metų apdovanojimus pelniusios knygos. Daug dėmesio skiriama kultūrai nusipelniusiems žmonėms: publikuojami prisiminimai, pokalbiai, vertinga archyvinė medžiaga.

Šį žurnalą galite rasti Elektrėnų, Vievio, Kietaviškių, Semeliškių, Balceriškių, Kazokiškių, Pastrėvio, Pakalniškių, Beižionių, Gilučių, Jegėlonių ir Abromiškių bibliotekose.

 
Žmonės Elektroninė versija

Didžiausio tiražo žurnalas Lietuvoje. Savaitinis žurnalas apie Lietuvos ir užsienio TV ir kino žvaigždžių, menininkų, sportininkų, politikų, verslininkų, pramogų pasaulio atstovų ir kitų žymių žmonių gyvenimą; čia rasite ir įspūdžius iš savaitės renginių, koncertų, vakarėlių, švenčių ir pristatymų.

Šį žurnalą galite rasti Elektrėnų, Vievio, Semeliškių, Kazokiškių, Pastrėvio bibliotekose.

 

EDITA

Žurnalas „Edita“ – šiuolaikiškas, pozityvus ir praktiškas leidinys moterims: įkvepiantys interviu, sveikos gyvensenos gidas, receptai, interjeras ir praktiniai patarimai kiekvienai.

Šį žurnalą galite rasti Elektrėnų, Vievio, Balceriškių, Gilučių bibliotekose.

 

TAVO VAIKAS

„Tavo vaikas“ – populiariausias žurnalas šeimoms, planuojančioms sulaukti kūdikio ar auginančioms vaikus nuo kūdikystės iki mokyklinio amžiaus. Čia rasite visą reikiamą informaciją nėštukėms, straipsnių apie vaikų auginimą, kūrybingą lavinimą ir meilę jiems.

„Tavo vaikas“ skatina į vaikučių auginimą žiūrėti kūrybiškai, ieškoti netradicinių sprendimų, o tapusiems tėveliais padeda susidoroti su užklupusiais išbandymais.

Šį žurnalą galite rasti Elektrėnų viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje.

PANELĖ

Žurnale „Panelė“ – įkvepiantys herojai, tikros istorijos, naujausi atradimai ir svarbūs patarimai. Kiekvieną mėnesį „Panelė“ kviečia susipažinti su išskirtinėmis asmenybėms, pažvelgti į garsenybes kitu kampu, ieškoti savo stiliaus, rūpintis grožiu, spręsti problemas, atrasti laimę, o svarbiausia – kalbėtis. Apie tai, kas įdomu, apie tai, kas nejauku ar priešingai – be galo linksma. Tai – pirmasis žingsnis į savarankiškumą: žurnalas moko domėtis, siekti, tobulėti, džiaugtis ir rūpintis. „Panelės“ misija – padėti rasti save: savo asmenybę, savo stilių, savo grožį, savo svajones, savo kelią.

Šį žurnalą galite rasti Semeliškių, Kazokiškių bibliotekose.

 

Baltas kambarys Elektroninė versija

Kūrybinės klasės žurnalas apie filosofiją, meną, mokslą, kultūrą, religiją, ekonomiką.

Naujasis Židinys-Aidai Elektroninė versija

iliustruotas religijos, kultūros ir visuomenės gyvenimo žurnalas, einantis nuo 1991 Vilniuje. Pradėtas leisti kaip mėnraštis Naujasis židinys. 1992 susijungė su iš Jungtinių Amerikos Valstijų atkeltu žurnalu Aidai. Tęsia prieškario katalikų intelektualų mėnraščio Židinys ir išeivijos humanitarinės šviesuomenės kultūros leidinio Aidai tradicijas. Spausdina originalius ir verstinius straipsnius filosofijos, teologijos, religijotyros, istorijos, meno, literatūros ir kalbos, socialinių mokslų, kultūros teorijos, politikos klausimais. Skelbia klasikinius Europos ir Lietuvos krikščioniškosios tradicijos tekstus, grožinės literatūros kūrinius, Lietuvos ir pasaulio religijos, kultūros bei visuomenės gyvenimo apžvalgas, knygų ir žurnalų recenzijas.

Kardas

Karinės publicistikos, karo istorijos, mokslo žurnalas. Žurnalas „Kardas“ įsteigtas 1925 m. Leistas iki 1940 m. Atkurtas 1989 m. Nuo 2012 m. sausio iki 2013 m. pabaigos buvo leidžiamas kaip žurnalo „Karys“priedas. Dabar leidžiamas kartą per tris mėnesius.

Karys

Žurnalas „Karys“ - karinės publicistikos, karo istorijos, mokslo žurnalas. Isteigtas Lietuvoje 1919 m. – Nepriklausomybės kovų metais. Atgaivintas JAV 1950 m. Atkurtas Lietuvoje 1991 m.

Varpas

Žurnalas  „Varpas“- Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos leidinys, publikuojantis straipsnius literatūros, politikos ir mokslo populiarinimo temomis.

Valstybė Elektroninė versija

Žurnalas „Valstybė“: ekonomika ir politika, tendencijos ir perspektyvos skirtas aktyviems visuomenės nariams, veikiantiems versle, politikoje, kultūriniame gyvenime ir suvokiantiems, kad jų verslo bei kūrybos sėkmė priklauso nuo valstybės vystymosi.

Šiaurietiški atsivėrimai Elektroninė versija

Pasvalio krašto istorijos ir kultūros žurnalas.

Prie Nemunėlio

Lietuvos kultūros fondo Rokiškio rajono visuomeninės tarybos leidinys (kultūros laikraštis), ėjęs nuo 1989 m. rugpjūčio iki 1997 m. Nuo 2006 m. atnaujinta žurnalo leidyba Rokiškio viešojoje bibliotekoje.

Durys Elektroninė versija

Kultūros ir meno žurnalas.

Logos Elektroninė versija

Religijos, filosofijos, komparatyvistikos ir meno žurnalas.

Teatro žurnalas Elektroninė versija

Vienintelis spaudos leidinys Lietuvoje, skirtas ne momentinei, bet apgalvotai ir kritiškai scenos menų refleksijai, kuri būtų įdomi tiek scenos profesionalams, tiek platesnei auditorijai. Žurnalo autoriai stengiasi aprėpti ne tik sostinės, bet ir kitų Lietuvos miestų bei užsienio šalių teatro gyvenimą. Kiekviename numeryje - profesionalaus scenos menų vertintojo reportažas apie skirtingų Lietuvos miestų teatrų repertuarą ar renginius. Formuojant žurnalo turinį siekiama konceptualumo. Pasirinkta aktuali tema gvildenama įvairiais aspektais, stengiantis aprėpti skirtingus scenos menų (dramos, muzikos, šiuolaikinio šokio, šiuolaikinio cirko) žanrus, dabartį ir istoriją.

Paukščiai

Vienintelis specializuotas paukščių tematikos žurnalas, kuris reguliariai leidžiamas nuo 2009 m. ir skirtas supažindinimui su vienos iš aplinkos pokyčių indikatorių – paukščių – padėtimi ir pokyčiais Lietuvoje, gamtosaugos problemų viešinimui, ekologinių žinių skleidimui, visuomenės informavimui apie šalyje ir pasaulyje vykstančius aplinkosaugos procesus ir kt.

Bičiulystė Elektroninė versija

Tai savaitinis vienintelis tokio periodiškumo neįgaliesiems skirtas laikraštis, nušviečiantis neįgaliųjų socialinės integracijos ir lygių galimybių klausimais.

Akiratis Elektroninė versija

Lietuvos kurčiųjų draugijos mėnraštis.

Mūsų žodis

Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos (LASS) mėnraštis „Mūsų žodis“ gali pelnytai didžiuotis šešių dešimtmečių nepertraukiamos veiklos istorija. Pradėtas leisti 1959 metų pradžioje, žurnalas jau septintas dešimtmetis kiekvieną mėnesį lanko savo skaitytojus, yra leidžiamas Brailio ir reginčiųjų raštu, įskaitomas balsu ir pateikiamas internete. Garsinis žurnalo variantas pateikiamas dviem būdais: kompaktiniuose diskuose (VD) ir kartu su elektronine versija internete.
ePaveldas
Knygų startas
BIBLIOTEKA VISIEMS
Skirkite 1.2% GPM bibliotekai naujoms knygoms įsigyti
„Prisijungusi Lietuva“
Vilnijos vartai
Interaktyvi biblioteka
E. klasikos paieška
Epilietis
Atraskite 54,165,855 meno darbų, istorinių įrankių, knygų, video ir garso įrašų iš visos Europos.
Skaitmeninio raštingumo mokymai